Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor-Life motorolaj adalék...

Motor-Life motorolaj adalék tapasztalat, vélemény? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Kérem, hogy ne támadjanak le azzal, hogy semmit nem érnek (sőt, ártanak) az adalékok. Az előző autómnál (Skoda Felicia 1.3) gyárilag írták elő az olajfogyasztást. Meg is ette a 2-3dl-t (Castrol 10w40) 1000km-en. Miután olaj cserénél bele raktam adalékot (wynn's) megszünt az olaj fogyasztás, és a motor érezhetően egyenletesebben, csendesebben járt,12 éven át használtam az adalékot,és bátran mondom,hogy nem ártott a motornak,sőt 250000km után,meglepően jók voltak a kompresszíos mutatok.. Jó néhány ismerősömnek is beváltak az adalékok. Természetesen az adalékok nem arra valók, hogy egy szét hajtott, szét kopott motort regeneráljanak. Gyakorlatilag egy kevés "segítség" a motornak.

#Motor-Life
2015. szept. 4. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én autóm nem eszi az olajat. Nem foglalkozok ilyenekkel. :D
2015. szept. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem bevált! Szerintem a piac legjobbja. Nem az olajat változtatja meg, hanem a fémbe épül, mint a kézkrém. Ezt a tesztet én láttam élőben... Először hihetetlennek tűnik, de én is nyomtam a kart... :)

https://www.youtube.com/watch?v=DxIgv0Uus8M

2016. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó ez a test, először 40Nm-nél áll meg a tengely. Mutatják közelről a skálást és mit ír? 40 pounds, a metrikus skála a másik oldalon van. Na jó, ne öljetek meg :D
2016. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!