Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt125 vagy verseny...

Yamaha dt125 vagy verseny cross 125 vagy nagy ccm enduro hobbi celra?

Figyelt kérdés
Meg szerettem a terep motorozast es szeretnek egy terepmotort a gsx r melle mert ugye a terep meg tanit meg jobban motorozni sokat motoroztam utcan 15 eves koromban kezdtem most vagyok 28 volt mar simsonom 5 evig majd robogo 4 evig majd etz 250 3 evig aztan5 evig 400 cmm suzuki rf most pedig 1 eve gsxr 1000 rr k6 de terep teren nem vagyok otthon dt vagx cr vagy inkabb enduro xt 650 dr 600 es tarsai kategoriaban .. ekezekert bocsi androidrol vagyok :)
2015. szept. 12. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Néha kimennék terepre, de hát ugye GSR600 nem erre való. :)

DRZ400 lenne a fain, de 600k környékét nem fizetek ki azért, hogy évente 3-4 alkalommal felüljek rá. Szóval én is DT125-ben gondolkozok, az megvan 300k körül.

2015. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor oda a pacsit xdd hat en ki mentem az ezressel szaraz idobe idom le az osszes buko gomba maradt csinaltunk szoges gumit de 1 be vegig nm tudtam s kelett feljebb rakni de szantott vegig ... azt nm tudom mibe megy bele egy sor4 blokk es at epiteni bele a masik blokkot van egy zx10r blokkom abibol gokartot akartunk epiteni xdd
2015. szept. 12. 14:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Borsodi vagyok szoval itt van hegy boven :)
2015. szept. 12. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi tapasztalatod van akkor mindenkeppen valami erősebb gépet ajánlok(a dt-től).125 esetleg 250-es crossal nagyon jókat lehet motorozni.A 600-650-es kategória meg már nagyon nehézkes.Nem olyan élvezetes vele a motorozás.
2015. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
250 Cr Yz Kx Rm ezekre gondoltál ? Nos 250 mennyire ehes mennyi benzin fer a tankjaba es meddig eleg szerviz kb mennyi üzem ora ? Hallottam par crossostol ha csak hegyen mesz endurozol vele akkor eleg fel evente a dugo oil csere ebbol mi igaz :)
2015. szept. 14. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ezekre.Dugó csere kb 50 üzemóra.Ha seb.olajat kb 10 üzemóra.Üzemanyag tartály 8-8,5 liter.Fogyasztás ha endurózol nem olyan vészes.Most 2 üteműkról van szó.Ha tényleg csak endurózol vele és ritkán akkor bőven elég egy évbe egyszer dugót cserélni.4 dugattyú után halytókar és komplett generál.Kopó alkatrészeket szükség szerint.Teleszóbp olajat én évente cserélem.125-össel nagyon jó motorozni olyan mintha kerékpároznál.250-es valamivel nehezebb de jóval erősebb.Azt szokni kell.
2015. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) hat en szeretem húzzni a motor szarvat ugye 2 nagy ccm motoron belem rogzult :) 8 liter akkor azt kb ki nyomja a kipun olyan 3 4 ora alatt osztottam vontam szoroztam inkabb maradok a 4t nel 250 400 ccm kozt
2015. szept. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!