Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort (vagy robogót)...

Melyik motort (vagy robogót) válasszam?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Van egy kínai Baotian BT49QT-7 robogóm. 4 ütemű, 50ccm, max. sebesség gps szerint 60-63km/h. Fogyasztása kb 2l/100km. Eddig voltak bajai, de mostanra már szinte tökéletes állapotban van motorikusan is. Elől 13"-os, hátul viszont csak 10"-os kerekei vannak.


Viszont kicsit félek tőle, mert az idomok törnek, repedeznek, pedig vigyázok rá.


Szóval tudnék választani 2-3 motor közül.


Egy Yamaha DT 50 mx. Ez levegős. 1988-as, 4 sebességes, szép állapotban van. Egy km spirál kell rá, és persze indexek. (nekem fontos...)


A következő egy Yamaha RD 80 MX. Ez is levegős, 5 sebességes, 6V-os rendszerű, kell bele egy gyújtótrafó. 80 ccm. 5 évet állt. Új, gumik. Ez is szép állapotú, de a DT-től nem szebb.


A harmadik egy Honda MT 50. Levegős, 5 sebességes, motorja felújítva. Szép állapotú, de első gumi kell rá, az ülés alatti két kis idom, és persze indexek.


Lenne még 1-2 simson s51-es.



Szoktam menni 100km feletti távokra, havonta kb 2-3x.

Tudom hogy furcsa kérdés, de nem szeretnék rosszul dönteni, ezért kérem a segítségeteket.



2015. szept. 22. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret rá? Mert a 30 éves smkp-k nem épp arról híresek, hogy 100 km-es túrákra járjanak vele az emberek (és vissza is jöjjenek :) )
2015. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezeket a motorokat cserélném a robogóra.

A kínai robogó, akármilyen hihetetlen, egy huzamban ment 130km-t, többször is. ...és persze vissza. Mindig rögtön idul, egy gombnyomásra.

Visont régen volt honda mb-8 motorom, 2x sült be. Pedig a legjobb olajat kapta.

2015. szept. 22. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!