Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy BMW-ben...

Miért van az hogy BMW-ben ülve az ember vezetés közben sokkal keményebbnek érzi magát? És ez az életére is kihat?

Figyelt kérdés

Eddig egy 2011 passat volt alattam.Szolíd autó, visszafogott 2.0 dízel ketyegővel.

De váltanom kellett.

Erősebbet, dinemikusabb gépet akartam.

Így esett a választás egy 3.0 i(ideges) Bmw autóra.

A dízel kerregőhöz képest hihetetlenül megy, az első km után még fura a gázreakció, de utána hozzászoktam.

Jobban nyomtam neki, pirostól pirosig ledundiztam, ami kifért a csövön, néha kicsit rámásztam az előttem lévőre hogy nyomja már meg neki, vagy húzódjon le.

Más is így van ezzel, aki normál autóból ült át BMW-be?



2015. szept. 25. 21:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Azt hittem a bunkosagot oktatni kell a BMW szalonban, de latom valakinek osztonosen is megy:)
2015. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Ez a ledundizás ismerős nekem. Csak nem egy régi kérdező tért vissza a BMW-s hülyeségeivel?
2015. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, rám nem hatott így, pedig 335d, igaz dízel, de van itt is bőven erő.


Ellenben kényelmes, és autópályán sincs helyzet ahol kevés lenne a kraft.

2015. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, és a barom VW-esekkel meg audisokkal pont ezt tapasztalom.


Vagy ott fordítva van? Nem az autótól lesz az ember ilyen, hanem az ilyen ember vesz az adott márkákból?

2015. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez nem a márkától függ, hanem az autó teljesítményétől, meg persze a sofőr hajlamától, hogy mennyire képes kihozni belőle a "hülyegyerek"-et, mert bizony az ilyen teljesítményű autók szinte bárkiből ki tudják hozni:)


Szerintem egy 3 hengeres BMW-be nem éreznéd "keményebbnek" magadat, attól még hogy BMW...:D

2015. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem ült még Poschéban.
2015. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
*r
2015. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, hogy most volt a totalszäron az autóbehozós hír meg tegnap a mentős BMWs, erre most jönnek a BMW-s kérdések.

Szerintem nincs BMW-d és még jogsid se. Erről a kérdésről annyira süt hogy kamuzás és hogy szeretnél idecsábítani sok hülyét, akiktől szeretnél jó kis bunkóbéemvézős válaszokat látni, hogy ide tettem a monitor elé egy szelet nyers húst és most már félig átsült.

2015. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Azért van más is így vele, mert bmw-be eleve ilyen nagyképű, erőszakos csávók ülnek.
2015. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagyképű a volánnál.

A passat megtanított higgadtan vezetni.

De amióta reggelente rálépek a gázpedálra a bömbölőnek teljesen megváltoztam.

nem tudom mitől, gondoltam más bmw tulaj is ír ide, aki szintén így járt.

Az utakon szolidan közlekedem, de szeretek 0-100 ra minél előbb odaérni, ha helyzet van.

Persze csak ahol a tábla engedi.

2015. szept. 25. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!