Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindenki mondja hogy télen...

James T kirk kérdése:

Mindenki mondja hogy télen nem lehet motorozni meg is értem de ha veszek téli motoros ruhát akkor csak nincs olyan hideg?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 06:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
meg téligumikat,azt mehet a mocizás , ))
2015. szept. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval csak téli motorozásnak csak a pénz szab határt?
2015. szept. 26. 07:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Meg az, hogy akár milyen frankó ruhát kapsz nagy minuszokban nem lesz tökéletes és az izületeid 1-2 tél után gatyák lesznek.
2015. szept. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog a ruha... Havon, latyakon, sáros úton marha nehéz tartani a motort. Gázadásnál a hátulja tör ki, fékezésnél meg még az eleje is. Baromira balesetveszélyes.
2015. szept. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
En rengeteget motoroztam télen fiatalabb koromban. Mégcsak téli motorosruhám se volt, de legalább a sok cucc tompított az eséseken:) Jól feloltoztem és estem-keltem, nagyokat mentem keresztbe, meg minden. Jó nuli volt és semmi baja az izuleteimnek. kopp kopp
2015. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet, de igazából baromság. Mondom ezt úgy hogy én is csináltam mikor fiatal(abb) voltam. Ma már a hűvös idő is elveszi a kedvem a motorozástól. Öregszem, na...
2015. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És téli gumi menyit segít ?
2015. szept. 26. 10:40
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Na, neked se adnék még biciklit se a kezed közé... Szerinted mi a jó büdös francért nem lehet télen motorozni?? Mert 20 centi hóba a kis simsonoddal meg se fogsz mozdulni, ha igen akkor is az első fáig, mert nem tudod bevenni a kanyart... Észt nem tudok adni, de tőled még azt a keveset is elvenném ami van! Normális épeszű ilyet nem kérdez.. Hallod a híradóban, hogy télen mennyi a baleset??Miért?? Nem azért mert hideg van, hanem mert mindenki ugyan úgy közlekedik mint nyáron SZÁRAZ úton, és az első kanyart is képtelen bevenni..
2015. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdeztem hogy a téli gumi főúton mekkora mértékben növeli a tapadást.
2015. szept. 26. 11:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A hideget még csak csak át lehet vészelni. Sok réteg ruha, meg rajta még valami jó kis protektoros szerkó. Eléggé kényelmetlen, a sisak párásodni fog, az arcodra ráfagy a takony. A kezedet nem tudod teljes mértékben megvédeni, bár egy kézvédő a motoron sokat segít. Kisebb köbcentivel lassabb tempóval lehet menni, de nagyon nagyon észnél kell lenni. A hó az egy más dolog. Rendkívül balesetveszélyes, szinte biztosan el fogsz esni. Mondjuk ahol sózzák meg takarítják az utakat, ott nincs gáz, de ahol már összetömörült jéggé, ott esélytelen. Oké, addig buli amíg csúszkál a hátulja és kordában tudod tartani. Csak majd ha az eleje is megcsúszik, az nem lesz akkora. A vészfékezés szintén esélytelen, ezek után mindenki a saját felelősségére motorozzon télen.
2015. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!