Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi autó okmányok nélkül?...

Bé.Bé. kérdése:

Külföldi autó okmányok nélkül? Érdemes?

Figyelt kérdés

A minap láttam egy hirdetést, miszerint egy nagyon jó állapotban lévő külföldi autót nagyon kedvező áron adnának.

Az autót úgy hirdetik, hogy papírjai nincsenek, viszont ami meglepő, hogy a szövegben benne van, hogy "valós kilométer, leinformálható". Ezt érdekesnek találom.

Amennyiben ezt megvásárolnám, forgalomba tudnám itthon helyezni? Milyen költségekkel és egyéb ügyintézéssel járna ez?



2015. szept. 26. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Azért olyan olcsó, mert azzal már csak a kertedben farolgathatsz.
2015. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Max alkatrésznek tudod használni.
2015. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkora kamu mint ide lacháza
2015. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A motorom én is papírok nélkül vettem, csak annyit tudtam hogy olaszból van. Egy hét emailezgetés, újabb hét múlva megvolt az olasz forgalomból kivonó határozat, onnan mehetett tovább. Összesen kb egy hónap alatt meglett minden. Összességében rengeteget spóroltam így.
2016. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!