Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Iveco daily 35 ha ilyet akar...

Peterszondavid kérdése:

Iveco daily 35 ha ilyet akar az ember venni akkor mi az elso amit megkel nezni rajta? Vagy mi a fontos megnezni rajta?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az árcédulát.
2015. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam max 2 milla amit adnek erte vagy is addig

De konkretabban mi a legfontosabb?

2015. szept. 29. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen furgonokban több mint félmillió km van, akármit mutat az óra. Lényegében ez nem baj mert átgördül az egymillió km-en is, csak kérdéses, hogy hogyan volt használva. Sajátom Szatmárnémeti és Róma között ment heti 3 alkalommal, gyorsan belement a fél millió, de mivel nem öltem-vágtam, nem volt baja. Haverom eközben kinyírt 2 db az égig magasztalt Merci Sprintert.


Rohad e, motorja egyenletesen jár, olajcserét végezték e normálisan, futómű, sok mindent nem tudsz nézni.

2015. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kishaszon jármüvet érdemes venni ?
2015. nov. 14. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni. Az Iveco elvisz 6 tonnát is, persze ez nem legális de képes rá. Én az Iveco-t ismerem mert nekem az van, soha nem volt gond vele, de ha megkérdezel egy másik embert, akinek Sprinterje van, ő azt fogja ajánlani, a harmadik pedig a Craftert mert ő meg azt vezet, szóval ez ilyen dolog. Egyiksem rosszabb mint a másik, az Iveco annyival emelkedik ki, hogy rohadt erős mint teherbírásra, mint motorikusan és kegyetlen futásteljesítményre képesek ha normálisan használod.
2015. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Piacolásra kellene 4-5t hordáshoz kellene de sokan ajánlottak már de a fülke az pöpec állapotban volt de a raktér meg szét volt cseszve teljesen
2015. nov. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!