Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha mondjuk szerzek egy külföld...

Ha mondjuk szerzek egy külföldi rendszámot, akkor azt kitehetem például a hátsó szélvédő mögé, mint dísz?

Figyelt kérdés
Vannak eladó külföldi rendszámok (amerikai, litván, orosz, stb.) és gondoltam veszek, majd kirakom dísznek a szélvédő mögé. Úgy hallottam, hogy most változott a szabály, és nem lehet már kirakni, de ez tényleg így van?

2015. szept. 30. 23:33
 1/2 veterán vas ***** válasza:

Milyen állapotban van az az autó, amibe egy 30 éves ukrán Zaporozsecről levett kopottas rendszámtábla, "dísz"-nek számít? :)


Hogy a hazai Kresz szabályok ide vonatkozó előírásairól már ne is beszéljünk....

2015. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte minden kamioban es furgonban van egy vagy tobb "vicces" disz rendszam.Ha a normalis rendszam latszik, en nem hiszem, hogy bajod lenne ebbol.
2015. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!