Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Modern" olcsó, megbízható...

"Modern" olcsó, megbízható autók? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék autót venni, jelenleg van egy Fiat Punto 1.1-esem 97'-es, de megfogok válni tőle, mert le szeretném cserélni. Na most ennek az ára 150.000-250.000Ft között mozog. Én szeretnék egy olyan autót, aminek a kialakítása ilyen modern, azaz nem a kocka autó. Megbízható kis auó legyen, ne egyen sokat, jó alkatrész árak legyenek.

És 150.000-250.000Ft között legyen az ára, természetesen használtat szeretnék venni. Melyek ezek a kocsik amelyek megfelelnek a feltételeknek???

Tehát: Modernebb forma, kis fogyasztás, megbízhatóság, nem fapados annyira. Tudom sok a feltétel, de vannak. Én néztem egy Skoda Fábiát, a régit, de azok 350.000 kezdődnek. De valami ilyen kialakításra gondoltam.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!


Üdv.



2015. okt. 1. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha már ennyit ráköltöttél a kocsira akkor nem kéne eladni,ha veszel másikat lehet ugyanúgy ráköltöd majd arra is az autó árát 2x...ennél meg már tudod,h mit csináltattál meg...Nem is látom értlemét...főlegm,hogy ugyanannyiért akarsz kocsit,csak az átírás sok pénznek számít egy ilyen értékű autónál...
2015. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Valóban sokat ráköltöttem és már legalább tudom, hogy mi az. De ahogy mondták Olasz kocsit nem szabad venni, ezt is mondták nekem előtte,mégis megvettem. Ez a Nissa elég jó árban van, és nem csúnya sőt! Elgondolkodtató, köszönöm. Még átgondolok mindent.
2015. okt. 7. 14:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Idősebb Swift??
2015. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Idősebb Swift?? tessék: [link]
2015. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!