Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó sofőrnek mondható az aki?

Jó sofőrnek mondható az aki?

Figyelt kérdés

Jó soförnek mondható az aki:

22 éve vezet

22 év alatt egy kisebb balasete volt( nem ő volt a hibás)

28+ autója volt már ez idő alatt

Levezetett kb 2.5-3 milló kilómétert.



2015. okt. 1. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kijelenthető az adatok alapján hogy miazhogy nagyonis :)
2015. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen futásteljesítménnyel nyilván kamionsofőr az illető, és igen, ez jó sofőr lehet.

A 28+ autót nem értem, hogy jön ide. Hiszen ha 1 héten ugyanabban a sáfenkacsíkos alsógatyámban vagyok, ez mit sem változtat a képességeimen.

2015. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy jó sofőr, vagy szerencsés.

Azt mondjuk nem értem, hogy mit számít hogy hány autója volt.

2015. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Azt mondjuk nem értem, hogy mit számít hogy hány autója volt."


Annyit tört totálkárosra! :D :D

2015. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet üzletkötő is.:-) A többféle autófeltehetően cégautó volt, különböző minőségűek. Nem mindegy, milyen paraméterekkel, felszereltséggel rendelkező kocsit vezetsz, tolatóradarral a hülye is be tud parkolni bárhová, menetstabilizátor stb, stb, az első, fapados cégautómmal esélyesebb volt balesetet csinálni, mint a mostanival.:-)
2015. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te valami nepper vagy és hozod be lábon a kocsikat németből ,mi ? :D 28+ autó 22 év alatt.. Ennyi km balesetmentesen az egyértelműen jó sofőrt takar.
2015. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem talált nem teherautó vezető voltam, hanem Kisbuszos árú szállító. De közel járt :)

A 28 autó pedig mind saját volt. Volt hogy egyszerre 2 kisbusz és 2 kisautóm is volt :)

Talán egy páran láttátok it gyakorin Audi A6 2.5 Tdi s kérdést amin volt olyan válasz hogy 600k km nél is többet tettem egybe :)

2015. okt. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!