Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóval lenne érdemes...

Milyen autóval lenne érdemes megtanulnom egy driftelést és a többi vezetési fogást?

Figyelt kérdés
Max 3 millióig.

2015. okt. 9. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanulni szerintem ne egy autót vegyél ilyen célra hanem inkább kettő olcsóbbat...nagy motor szakadt kasztni...hátsó kerék hajtás...
2015. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

A driftelés nem vezetési fogás, hanem - közúton - a közlekedés biztonságának veszélyeztetése.

Az egyéb vezetési fogást pedig bármilyen személyautóban megtanulhatod oktatótól.

2015. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Sehol nem írta a krdező,h közúton fogja csinálni...1# voltam
2015. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A driftelés nem vezetési fogás, ennélfogva nem tudom te mire gondolsz még, amikor csak "öbbi vezetési fogást" említesz. Fának hajtás, árokba borulás esetleg?

Egyébként is, ha ilyen dolgot komolyan gondolná, akkor nem a gyakorikérdéseken kéne megkérdezned, szóval menj szépen vissza a matchboxos polchoz, vegyél le egyet aztán nyomasd neki 1000-rel. Mindenki jobban jár.

2015. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

A sok "bocsanat en tokeletes vagyok" valaszolo nem tudja milyen bulibol marad ki, ha az ilyesmit nem gyakorolja, termeszetesen megfelelo korulmenyek kozott es nem az iskolasok mellett a koruton...


Nekem volt egy baratom, akinek volt egy oreg kis Renault-ja es telen elvitt a focipalyara, ami tiszta jeg volt (lehet hogy jegpalyat csinaltak belole direkt, mar nem emlexem) csak tudom hogy ott gyakoroltatta velem a csuszosz uton vezetest. Porogtunk mint bogar a hatan, farolgattunk, fekezgettunk. Nagyon sokx lefulladt a kocsi, de nagyon tanulsagos volt, mindenkitol elzarva, biztonsagos korulmenyek kozott egy tapasztalt emberrel mellettem ilyen okorsegeket csinalni. Egesz uj elmenyeket szereztem a kocsival, amiket kesobb, balesetek elkerulese eseten az ember tud kamatoztatni.


Kezifekezni meg a batyam tanitott regi TSZ mellett, ahol homok szorodott a betonra, nagyon jol csuszott ott is. O peldaul egy csunya balesetet kerult el egyszer azzal, amikor egy autos becsuszott a piroson es o kezifekes farolassal tudta elkerulni hogy a vetkes autos a kocsi faranak csapodjon es ne a vezeto oldalra. Szoval o pont hasznat vette ennek a tudasnak.


Szerintem ehhez ne vegyel kulon kocsit. De ha veszel, mindenkepp hatsokerekeset vegyel normalis kezifekkel (ne olyat amiben 'labfek' kezifek van).

2015. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Momo Racing wheel forcefb. meg egy ütős gémer masina. Azt lehet gyakorolni. Én sokezret vezettem már vizuális körülmények kötött és bizton monddom mentett már ki szorult helyzetből a sok gyakorlás. A fizika totál ugyanaz mint élőben és nem hal meg senki ha eldobod. Persze az adrenalinhoz kell a nehézségi erő is...
2015. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6:

Ne haragudj, de meg kell kérdeznem. Ha jól értem, akkor te egy számítógépes játék keretein belül vezetetted az autót, és az alapján következtetsz arra, hogy milyen élőben vezetni?

2015. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak kocka vagyok. 97 óta van jogsim szerintem 500 fölött járok, de ez csak sacc.
2015. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hatosnak amúgy igaza van. Ha egy komolyabb kormánnyal kipróbálsz egy szimulátort, akkor majdnem ugyanolyan, mint a valóságban, kivéve persze a G erőt.(Drifteltem már való életben is)
2015. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!