Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Relé hiba? Mi a megoldás?

Relé hiba? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sürgős segítség kéne. Kulcskészítés miatt ki lett véve uch. Azóta nem megy az ablaktörlöm elől. Sprincni megy ,hátsó törlő is. Csak elől nem. Picit (2-3mm) mintha megmozdulna. Bent jó a bizti. Diagnosztika nem ír hibát. Mi lehet?Holnap mennék vele pestre,de így necces. Ha kézzel rásegítek akkor tudom mozgatni,de egyszer csak kattan a relé és utána már kézzel se tudom mozgatni. Köszönöm a segítséget.
2015. okt. 10. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem célszerű lenne márka, típus...
2015. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ki van mozdulva egy picit a relé vagy a lábaknál és a csatlakozónál lehet szennyeződések végett nem kap úgy áramot. Ha van kontakt tisztító spréd akkor fújd be vele enyhén és várj vele egy picit. Utána a relét tedd vissza a helyére jól nyomd oda, mert nekem 2 éve az volt a gond hogy nem volt benyomva megfelelően.
2015. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
UCH? Renault? Évjáratot jó lenne tudni, de azoknál nem az UCH-ban van az ablaktörlő része hanem a kinti UPC nevű dobozkában, az UCH-ban azt hiszem még relé se nagyon van. Kint is jók a biztosítékok? De ha kézzel sikerül rásegíteni akkor meg van szorulva a motor, az tuti. Ki kell bontani, megnézni, hogyha a mechanika le van róla szedve akkor megy-e a motor.
2015. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Renault Megane Scenic 99-es. Az az érdekes hogy a lábnál hallom a kattanást és utána teljesen eltünik az áram az ablaktörlönél. Mielött kivettem volna a beltéri uch-t azóta nem megy. Ezért gondolom hogy ott mozdulhatott el valami.
2015. okt. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!