Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 7dik generációs accordot...

A 7dik generációs accordot mitől meddig gyártották?

Figyelt kérdés
mintha valahol azt olvastam hogy 2004-2007 ig de akkor miért van a 2003snak is 7gen formája ?
2015. okt. 18. 12:18
 1/3 Tomcatters ***** válasza:
2003-2008 ig gyartottak :) Aminek 7 gen formaja van az 7-es :) egyebkent nekem is az van 7 es :)
2015. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első köszi. És milyen véleménnyel vagy róla? Én is ilyent szeretnék. Csak nem tudom hogy comfort legyen type s vagy esetleg cdti. Tényleg olyan jó kocsi mint ahogy mondják? :)
2015. okt. 18. 14:48
 3/3 Tomcatters ***** válasza:

Igen nagyon jo autó Enyem az 2 literes benzines .lassan 10 éves 141.000km van benne.. ami igaz nem sok. Olajtoltestol olajtoltesig 1 mm nem fogy a nivo pálcán igaz en uj kora óta 10.000 km en ként cserelem benne az olajat es a szűrőket .

Comfortba az automata valto nem tetszik jobb a sima kézi sport felszereltséggel .. tulajdonkepen ugyanaz mint a comfort csak automata nélkül .. fekete bor dupla digitklima 4x ablakemelő ulesfutes tukorfűtes hovisszavero uvegek fed computer borkormany elektromos csomagterajtó xenonlampa (kicsit besargult tole a búra sajnos) ...stb en csak ajanlani tudom .. fohyasztasa eleg jo 100km en orszaguton 6.5-7 vegyes 8 kb varosba 10 korül

2015. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!