Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek a felesége...

Milyen autót vegyek a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Ő 40 éves, nőiesen csinos, fiatalos.

Annyi kérése volt hogy legyen kicsi és ne csak elöl legyen ajtaja. Két település közötti ingázásra lenne használva munkába járásra és a gyerekek fuvarozására. Kb napi 20-25 Km.


Néztünk már:


Toyota Yaris-t

Opel Corsa-t

Kia Picanto-t

Peugeot 206-ost


Ezek mind megfelelnének. Miket nézhetnénk még? Max 650.000 Ft.- lenne rá.



2015. okt. 18. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Skoda Fabia?


Mind jó, de ebben az árban a Toyotát talán elfelejteném. A többi esetén az állapot alapján (nem a mutatott km!) választanék.

2015. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
"Ő 40 éves, nőiesen csinos, fiatalos. " Ez mennyiben releváns autóvásárláskor?
2015. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az.
2015. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2!


Szerintem azért nem mindegy hogy egy fiús nőnek vagy egy nőiesnek keresünk kocsit, vagy hogy az illető 18, 40, vagy 60 éves.


Ennyi jelentősége van. Nem több, nem kevesebb, de akár nem is kellett volna odaírnom. Akit zavar, kérem ugorja át és próbáljon a kérdésre válaszolni.


Köszönöm és elnézést.

2015. okt. 18. 19:59
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fontos szempont ilyen helyzetben, hogy a választott autó egy kicsivel többet tudjon mint a legjobb barátnő, vagy a fodrász járgánya! :)
2015. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5


Ilyet senki nem mondott rajtad kívül.

Ha rendesen elolvastad volna a kérdést akkor kiderült volna hogy nem a lóerő és a teljesítmény számít, így nem kell hogy bárki autójánál is erősebb legyen.

2015. okt. 18. 20:15
 7/20 anonim ***** válasza:
Olvasd a jelet a mondat végén! Ez csak egy poén volt, bár úgy tűnik rosszul sült el! :)
2015. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A jel a mondat végén lehet gúnyból is és nem válaszoltál a kérdésre, csak írtál valamit mert unatkoztál.
2015. okt. 18. 20:23
 9/20 anonim ***** válasza:

A feleségem 41 éves, nőiesen csinos, fiatalos, és ő egy 107 lóerős Scenic-et hajt jelenleg, előtte meg 2.0 Laguna-t vezetett.

:D (ez nem a gúny jele)


Én egy Picanto féle autóba nem engedném berakni a gyerekeimet, de ez az én véleményem.


A sógornőm 1.3-as Yaris-a magyarországi forgalomba helyezéssel pont 650 ezer volt nem rég. Ezzel a motorral már jól mozgatja a kis autót, és nekem egész tisztességes autónak tűnik a Yaris. Kényelmes, nem túl kicsi, van benne egy halom lufi.


A Corsa is egész jónak tűnik a C változattól felfelé.


Amikor pár éve kénytelen voltam egy hétig 206-ossal járni, akkor az még a nem létező veseköveimet is kirázta, ezért én azt se venném meg...


Szerintem.

2015. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
G Astra
2015. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!