Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek a felesége...

Milyen autót vegyek a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Ő 40 éves, nőiesen csinos, fiatalos.

Annyi kérése volt hogy legyen kicsi és ne csak elöl legyen ajtaja. Két település közötti ingázásra lenne használva munkába járásra és a gyerekek fuvarozására. Kb napi 20-25 Km.


Néztünk már:


Toyota Yaris-t

Opel Corsa-t

Kia Picanto-t

Peugeot 206-ost


Ezek mind megfelelnének. Miket nézhetnénk még? Max 650.000 Ft.- lenne rá.



2015. okt. 18. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"#2!


Szerintem azért nem mindegy hogy egy fiús nőnek vagy egy nőiesnek keresünk kocsit, vagy hogy az illető 18, 40, vagy 60 éves.

"


hát nem vagyok egy fiús alkat, de kocsit nem az alapján veszek, hogy hogy nézek ki (legfeljebb, mivel piszkosul alacsony vagyok, a lényeg, hogy leérjen a lábam a pedálig és ki is lássak) - sőt az se érdekel, hogy hogy néz ki a kocsi, amíg kényelmes és megy ill ki tudom fizetni....


amúgy Fabia teljesen jó napi 20 km furikázásra és a gyerekek is beférnek, Yaris sokkal kényelmetlenebb

2015. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ok! Akkor a poénkodás helyett megpróbálok némi érdemi választ is adni! Persze minden megnyilatkozásom kizárólag tájékoztató jellegű és nem tükrözi semmilyen típus utálatát! :)

A Yaris jó! Nem ismerem, de mindenki azt mondja, hogy jó, akkor biztos így van.

A Corsa C szintén jó! Valaki azt mondta, hogy az ezrest mókusok hajtják és lehet benne valami. Viszont 400e km-ig gond nélkül tekerik és ez személyes tapasztalat. Maga az autó szerintem nagyon fapados.

A Picantoval nincs tapasztalatom, de van egy kollégám a Kia szervizben és ő nem javasolja. Hiszek neki.

P206 Ez nehéz kérdés. Sokféle motorral szerelték, rengeteg módosításon esett át, a formájából adódóan igazi "csajos" autó. A hátsó futómű hibáján kívül nincs különösebb probléma velük

2015. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Miért kényelmetlen a Yaris? Ez érdekel, mert nekünk is az van és sosem hallottam még erről s nem értem.

Igaz, van, aki a V2-s s az egyhengeres motorunkat utálná már 1-2 óra motorozás után (vibrálnak, mint a csuda, igaz, arra a Yaris is képes néha, ez a gond?), számunkra pedig bámulatosan kényelmesek túrázásra, 17 órán át sem volt gond ;)

De 20 km olyan pici, hogy nem tudom, hogyan lehet ott kényelmetlen egy normál autó. Nem azt mondom, hogy valakinek nem lehet az, csak nem értem.


Mi szeretjük a kis Yarist (1.0-s, nekünk teljesen jó, de tényleg nagyon gyönge így, sokaknak bizonyára érdemesebb nagyobbat venni).

2015. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"Miért kényelmetlen a Yaris?" azon tanultam vezetni, majd meghülyültem, úgy fájt a hátam benne minden őra után
2015. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 TheCruve ***** válasza:
Soda Fabia!
2015. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2015. okt. 19. 16:07
 17/20 anonim ***** válasza:
Nissan Micra vagy Toyota Yaris tökéletes.
2015. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Olvasd el van egy cikk róla: [link]


De amúgy a Suzuki Swift is jó választás lehet, mármint a 2005 utáni modellek. Azok 800 ezer körül vannak, viszont nagy a beltéri hely. Esetleg Toyota Aygo vagy Opel Corsa.

2015. okt. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Japán vagy német autó; a kia-t helyedben kizárnám. Első lépésben gyüjts össze típusokat és mutasd meg őket a feleségednek. Fontos, hogy azért tetszen is neki.


Tovább olvasgathatsz még itt is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__241..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__229..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__372..

2015. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Feleségem első autója egy Fiat Punto volt, havertol vettem 322 000 km volt benne, 385 000-ig volt nálunk, utánna unokaöcsémnek adtam és ő a mai napig használja hiba nélkül. Kinézetre kicsinek néz ki, de ahhoz képest meglepően tágas. Most egy ötajtós Fiat Stilo van neki, 1.6-os, ezzel sincs semmi gond.
2015. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!