Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1993 1. 0 fogyasz...

Suzuki Swift 1993 1. 0 fogyasztás?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeség, de mintha az autó jobban fogyasztana mint mikor több ember ül benne, vagy megvan pakolva, mint mikor egyedül autózom vele.

Vagy ez teljes badarság, és csak a benzinmutató rakoncátlankodik ilyenkor?


2015. okt. 20. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
"mintha az autó jobban fogyasztana mint mikor több ember ül benne, vagy megvan pakolva, mint mikor egyedül autózom vele. "...tudod ez iskolapéldája a fizikai képtelenség fogalomnak!!!
2015. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt megkérdezted és van mellé jogsid? Hát, nem tudom, hogy engedtek át elméletből, de grat nekik.... na vajon ha nagyobb súlyt kell mozgatni, akkor benzint fog termelni?
2015. okt. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a Benzinmutató nekem is érdekesen működik egy nagyobb padlógáz vagy kicsit jobban forgatom akkor lejebb megy de utánna ha visszaveszek akkor meg feljebb megy kicsit, nem tudom miért ilyen de hát ez van :) és többet fogyaszt ha többen ültök benne de érthető mivel nagyobb súlyhoz több erő kell, bár ez tereptől függ egyenes sík úton több emberrel se fogyaszt sokat ha nem forgatod ki, és van időd felgyorsulni. Dombos helyeken meg nyilván ha sokan ültök benne akkor kénytelen vagy forgatni.
2015. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!