Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Challenger SRT Hellcat?

Dodge Challenger SRT Hellcat?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Tartós? Nehéz szervizelni? Gyakran kell? Gondolom 10.000 km után olajcsere kell. Ha kell akkor alkatrészt nehéz szerezni? Olvastam az átlagfogyasztása 15 liter körül van. Igaz?

Nem kérnék semmi negatív választ mivel csak érdeklődöm mert nagyon tetszik ez az autó. Köszönöm.



2015. nov. 16. 11:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Gyakorlatilag irreleváns adatok, aki ilyet vesz nem ezért veszi
2015. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok csak érdekelne ennyi pénzért mit lehet várni tartósság terén. Pl.: napi használat során.
2015. nov. 16. 13:37
 3/24 A kérdező kommentje:
De hogyha ide Magyarországra veszi akkor nem teljesen mindegy hol lehet szervízelni. Nem sok ember ért egy ilyen autóhoz.
2015. nov. 16. 13:38
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

Kell némi angol tudás és egy gyári szervizprogram... na bumm :D


Ha hiszed, ha nem a Dodge kereskedésekben le is tudják szervizelni, akad ebből is néhány itthon.


AZ átlagfogyasztás? Városban jó lesz az 20-25-nek is.

2015. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen abból találtam párat csak nem voltam biztos hogy elvállalják ezt a típust. Lehet igazad van a 20-25 literrel de szerintem ha csak a fekete kulcsot használod(max 500 LE)+ mindent eco-ba raksz akkor kijön az a 15 liter. Bár én nem vagyok szakértő csak tippelek. De ahogy már írták:egy ilyen autónál ez nem számít.
2015. nov. 16. 14:05
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Akiben egy ilyen autoval kapcsolatban felmerülnek ezek a kerdesek,hogy fogyasztás/szerviz/napi használat.....annak még elméleti síkon is kár gondolkoznia ezen az autón!!
2015. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A fogyasztásról leírtam a véleményemet hogy itt ennél a kocsinál nem számít. Csak érdekel hogy kb mennyi az annyi.. A szervíz egy ilyen autónál szerintem fontos. Nem árt tudni hova kell vele menni, mert otthon nem tudod megbütykölni a haverokkal. A napi használatról meg annyit hogy szerintem kényelmesen el lehet vele járni.
2015. nov. 16. 14:21
 8/24 anonim ***** válasza:
". A napi használatról meg annyit hogy szerintem kényelmesen el lehet vele járni.".....hát hogyne!!Egy 6.2-es, több mint 700lovas motorral szerelt autó kifejezetten erre való!!!Megy anyunak a gyerekért menni az oviba,meg szombaton bevásárolni.....
2015. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"ha csak a fekete kulcsot használod(max 500 LE)+ mindent eco-ba raksz akkor kijön az a 15 liter. Bár én nem vagyok szakértő csak tippelek."

Az én 272 lovas benzinesem nem jön ki Budapesten 15 literből, nem hogy egy 6+ literes 500+ lovas autó :D

2015. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha gyakran kihasználod a 700 lóerőt (ami azért nem kis mutatvány) akkor nem lesz tartós. A Hellcatet tök felesleges megvenni, mert egy mezei HEMI tudása is bőven sok közútra, még gumiégetéshez is. Ezt a modellt azok veszik, akik a számok rabjai és a haverok előtt tudnak a 700 lóerővel dicsekedni.
2015. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!