Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Challenger SRT Hellcat?

Dodge Challenger SRT Hellcat?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Tartós? Nehéz szervizelni? Gyakran kell? Gondolom 10.000 km után olajcsere kell. Ha kell akkor alkatrészt nehéz szerezni? Olvastam az átlagfogyasztása 15 liter körül van. Igaz?

Nem kérnék semmi negatív választ mivel csak érdeklődöm mert nagyon tetszik ez az autó. Köszönöm.



2015. nov. 16. 11:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Biztos jó az az MDS, de csak automata váltós kivitelnél van olyan, ott meg az automata miatt nagyobb a fogyasztás.
2015. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#8:

[link]


Ezt elfelejtettem belinkelni, és most néztem vissza a kérdésre.

Akkor most mi van? :D

Ovis, bevásárlós kocsi 700 lóerővel. :D

2016. dec. 16. 17:43
 23/24 anonim ***** válasza:
Nézted már hogy mennyi teljesítményadót kell(ene) évente fizetni?
2016. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Dolfren válasza:

Nekem van egy 2017-es Dodge Challenger R/T-m. 5,700 cm3

Mivel nem azért vettem, hogy csak gurulgassak ezért ha a forgalom engedi akkor nyomom. Így 16,5 a fogyasztás a városban. Kipróbáltam nyugger tempóval is és ilyenkor csak 4 henger kapcsol be, úgy 11 l a városi fogyasztás.

De ebbe ha beülsz nem fogod tudni megállni, hogy ne nyomd! Mai áron 24000 Ft egy telitank. Az kB 400 km-re elég. Tehát 60ft/km az élmény ára és annak az ára, hogy mindig mosolyogva szállsz ki és be. Vagy ha nincs ilyenre pénzed, bérelhetsz is... 40000 Ft kB 1 órára.

A szervízelésről pár gondolat.

Az kemény dió. Voltam márkaszervízben vele és elküldtek, hogy sajnos a 2011 utáni modellek szervízelése nem itthon történik.

Nincs hivatalos út pl egy esp vezérlő elektronika cseréjére! Csak a "fekete" szervízek tudnak itthon megoldást adni. Ha nem Európából van véve újonnan a kocsi így jársz... És én így jártam. :)

2018. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!