Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem kap áramot a benzin...

Tamh18 kérdése:

Miért nem kap áramot a benzin szivattyú?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagy segítség lenne aki adni ötleteket adni !

Az a probléma hogy egyszerűen nem kap áramot a szivattyú de ha adok neki egy direkt áramot pl az aksiról akkor szív és be is röffen jár szépen... relét néztem az jó és kotakt hibás se lehet , mert mikor indítom kattan és mikor vissza fordítom a kulcsot akkor is kattan . Valaki esetleg járt így vagy valami ötlet amivel még próbálkozhatok nagyon meg köszönném !



2015. nov. 25. 11:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Nézz már utánna mi az az inerciakapcsoló mielőtt hülyeségeket írsz. Téged védene ütközéskor, adott g erő hatására megszakítja az üzemanyagszivattyú áramálletását balesetkor, hogyha elszakad az üzemanyagvezeték ne pumpálja tele a motorteret benzinnel..

Nem hinném, hogy egy frontális ütközéskor a gyujtáskapcsoló után tapogatóznál...

Na ezt kerülted meg...

2015. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy neked van igazad , de most hallom tőled hogy van ez a inerciakapcsoló akkor most azt hol találom ? ÉS ha neked van igazad akkor alá írom hogy jó szerelő lehet belőled :)
2015. nov. 25. 15:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha netán egy nagy ütés után állt le a szivattyúd, akkor keresd meg a motortérben a vészkapcsolót (crash-kapcsoló, inercia kapcsoló) már ha a 94-es Astrában van.

Általában egy piros nyomógomb valahol a tűzfal környékén:

[link]


Bár van amikor sima fekete:

[link]


Ha a gombot megnyomva beindul a szivattyú, akkor nyertél, ha nem, akkor van hol méricskélned. (12V-os próbalámpa, ne adj isten feszmérő előny!)

2015. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Néztem de nekem ilyen crash kapcsoló nincs benne. Gondolom akkor nem ott szakadt meg az áramkör mivel ilyen nem létezik benne nemtudom opel astránál vannak e vagy nem ott vannak elrejtve passz.
2015. nov. 27. 13:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én 16 éves francia szaromban is nehezen került elő: nekem a kiegyenlítő tartály mögött van...
2015. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!