Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jogosan dudáltak,...

Szerintetek jogosan dudáltak, villogtak rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Friss jogsim van (5 napos)..

Mentem ki a kereszteződésből,szépen felraktam 4.ig 50-nél.. Jött mögöttem valami idióta,és elkezdett rám villogni.. Mondom jolvan menjél ha akarsz.. De nem ment el mellettem.. Vasúti átjárónál lelassítottam 35-re kb,mégsem kellene a lengéscsillapítókat szétba@zni.. Jött továbbra is mögöttem, ő átment 50-el a vasúti átjárón.. Aztán megint villogott.. Lehúzódok,erre nem előzött be.. Végül beértem egy Lidl parkolóba,és ott a parkoló autók között az autók,ki be pakoló emberek között rámelőzött kb 40-el,közbe dudált meg bemutatott.. Aztán befordult a 20 méterre lévő parkolóba.. Mondom elmész te a jó ku@va any@dba.. Egy szőke csaj volt egy x3-massal.. Szerintetek ennyire idegesítő,ha az ember nem gyorsít állat módjára,meg talan átengedi a gyalogosokat? Oké,valamivel lassabban váltok mint egy olyan aki 2 millió km-et vezetett,meg nem kanyarodok olyan gyorsan..

Visszafele ugyan ott az 50-es táblánál mentem kb 55-el,de akkor is rámelőztek néhányan 70-80 al.. Nem kacsázok az úton meg semmi.. Veletek is van ilyen?

31 órával vizsgáztam,szóval ügyetlennek se nevezném magam..



2015. nov. 28. 17:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
7%
Jogsid és "nagy pofád " van! Remélem elöbb v utobb emberedre is akadsz! mj: velem ne találkozz! :) Undoritó az ilyen mazsola!
2015. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Hát nem valami túj jó errefelé az út,illetve a vasúti átjáróban még 35-nél is nagyod döccen... Egyébként igen igazatok van abban,hogy kezdő vagyok. De azzal,hogy valaki rámvillant,nem tanulok meg hirtelen autót vezetni,és semmivel nem lesz jobb a helyzet.. Nem tartom fel a forgalmat,nem 5 perc egy parkolóba beállás,elsőre sikerül szóval nem vagyok az a tipikus kezdő..

Csak azt nem értem,hogy ha villog,és látja,hogy én nem fogok 50-nél gyorsabban menni akkor miért nem előz rám? És végül miért egy bevásárlóközpont parkolójába húz rám?

2015. nov. 28. 18:07
 13/36 A kérdező kommentje:
Illetve amit hozzátennék,hogy egyetlen autósról volt szó,és az 5 nap alatt mentem kb 150 km-et. Szóval nem álltalánosításban beszéltem,hogy mindenki rámdudál.
2015. nov. 28. 18:10
 14/36 anonim ***** válasza:
95%
Vannak hülye pcsák, meg beképzelt fszkalapok. Ha valaki tényleg sietne, az nem bszogatna, hanem amint lenne lehetősége, előzne. A pálya az más dolog, de városon belül halál nyugodtan elküldhetsz mindenkit a kva anyjába, 50 a korlát, ennyi. Le is húzódtál, innentől bekaphatja. Ha annyira sürgős dolga lenne, akkor megelőzött volna. Nem szabad ilyenen falbszni magad. Az megint más lenne, ha mondjuk a felezőn mennél 45-el, meg lelassítanál 35-re hogyha jönne szembe egy autó, de a leírásból nem ez derül ki.
2015. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Nem,nem volt ilyen.. Városon belül rohangáltam sokat.. Igen,és erre irányult végülis a kérdés,hogyha valaki sietni akar akkor miért villog meg dudál.. Akkor előzzön emg ahol tud,én lehúzódtam,akkor menjen,de ne araszolgasson mögöttem 7 méterre rámtapadva..
2015. nov. 28. 18:25
 16/36 anonim ***** válasza:
95%
Még ha idegesítő is ahogy vezetsz (egyelőre nem tehetsz róla, nincs rutinod) akkor sem jogos ledudálni téged az útról. Ha mégis kifogsz valami idegbeteget, akkor akár húzódj le és állj meg. Akkor el fog menni, nem akar tovább a "neveléseddel" foglalkozni. Hadd kérdezzek valamit! Budapesten autózol? Ha igen, akkor ne vedd a lelkedre, sok is a b@rom...
2015. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
"is" helyett "itt", köszi.
2015. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen idióta van az utakon nyugi, ne vedd magadra, az a lényeg. Friss jogsival inkább tapasztald ki az autót, és közlekedj biztonságosan. Aki meg nagyon menni akar, az majd megelőz, ha akar. Én sem szeretek lassan tötymörögni tanuló mögött, de valahol el kell kezdenie megtanulni a vezetést.

Egyik nap jártam úgy, hogy szintén egy bajor csodagép nem bírt magával mögöttem, és villogott egyfolytában. Ford Connect-el mentem pályán a külső sávban, de a belső sávban is ugyanannyival haladtak, mert elég nagy volt a forgalom. Egy idő után már nem bírta tovább, és megelőzött engem és még pár autót a leállósávban... Persze az ilyet sosem büntetik meg.

2015. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem,nem Budapesten autózom.. Rendben,köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 28. 18:44
 20/36 anonim ***** válasza:
89%
Emberek, most miért baj, hogy 50-el ment? Ha azt írta volna, hogy 70-el, akkor az lenne a baj... A csaj meg miért nem előzte ha annyira sietett...
2015. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!