Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jogosan dudáltak,...

Szerintetek jogosan dudáltak, villogtak rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Friss jogsim van (5 napos)..

Mentem ki a kereszteződésből,szépen felraktam 4.ig 50-nél.. Jött mögöttem valami idióta,és elkezdett rám villogni.. Mondom jolvan menjél ha akarsz.. De nem ment el mellettem.. Vasúti átjárónál lelassítottam 35-re kb,mégsem kellene a lengéscsillapítókat szétba@zni.. Jött továbbra is mögöttem, ő átment 50-el a vasúti átjárón.. Aztán megint villogott.. Lehúzódok,erre nem előzött be.. Végül beértem egy Lidl parkolóba,és ott a parkoló autók között az autók,ki be pakoló emberek között rámelőzött kb 40-el,közbe dudált meg bemutatott.. Aztán befordult a 20 méterre lévő parkolóba.. Mondom elmész te a jó ku@va any@dba.. Egy szőke csaj volt egy x3-massal.. Szerintetek ennyire idegesítő,ha az ember nem gyorsít állat módjára,meg talan átengedi a gyalogosokat? Oké,valamivel lassabban váltok mint egy olyan aki 2 millió km-et vezetett,meg nem kanyarodok olyan gyorsan..

Visszafele ugyan ott az 50-es táblánál mentem kb 55-el,de akkor is rámelőztek néhányan 70-80 al.. Nem kacsázok az úton meg semmi.. Veletek is van ilyen?

31 órával vizsgáztam,szóval ügyetlennek se nevezném magam..



2015. nov. 28. 17:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
35%

"Vannak bunkó sofőrök némelyiknek jól be kell szólni és ennyi."

Legalább jól pofán vernek...


Mennyi agyrém sofőr! brrrr Csoda hogy naponta halnak + emberek, a közlekedés szabályait felrúgva...

2015. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Beviz Elek ***** válasza:
10%

#22

Nagyon bűzlik a sztorid. Ha szabályosan mész, nem vágsz be a senki elé, jobbra tartasz, stb, akkor nem jellemző hogy ledudáljanak. Helyenként valóban idegesítő ha betartjátok a szabályokat és nem tudunk előzni, de nem dudálunk állandóan csak ha bénáztok.


Bűzlik a sztori.... ne meséld be magadnak hogy mindent jól csinálsz

2015. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
#32- így igaz! adtam a zöldet!(Y)
2015. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

#32- így igaz! adtam a zöldet!(Y)

#22. 15 év alatt 400 ezer brrrr jobb soför 1 1/2 év alatt le nyomja! :D

2015. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vállaszokat..:)


34-es,te meg azt sem tudod mit beszelsz,aztán vezettél 10 év alatt 20 ezer kilóméter gyk-n meg arcoskodsz ;) Másfél év alatt 400 ezer kb?! :) Az napi szinten kb 750-km..Minden áldott nap 750 km, egy kamionsoffőr vezet akörüli értéket...

2015. nov. 29. 16:20
 36/36 anonim ***** válasza:
80%

"Minden áldott nap 750 km, egy kamionsoffőr vezet akörüli értéket..."


Így van, és ők sem mennek 365 napból 365-öt, ráadásul sok olyan nap van hogy jó ha 100-200 km összejön, mert dugó van, kamionstop, vagy hasonlók. Jó ha egy kamionsofőr 200 ezret megy egy évben.

2015. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!