Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jogosan dudáltak,...

Szerintetek jogosan dudáltak, villogtak rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Friss jogsim van (5 napos)..

Mentem ki a kereszteződésből,szépen felraktam 4.ig 50-nél.. Jött mögöttem valami idióta,és elkezdett rám villogni.. Mondom jolvan menjél ha akarsz.. De nem ment el mellettem.. Vasúti átjárónál lelassítottam 35-re kb,mégsem kellene a lengéscsillapítókat szétba@zni.. Jött továbbra is mögöttem, ő átment 50-el a vasúti átjárón.. Aztán megint villogott.. Lehúzódok,erre nem előzött be.. Végül beértem egy Lidl parkolóba,és ott a parkoló autók között az autók,ki be pakoló emberek között rámelőzött kb 40-el,közbe dudált meg bemutatott.. Aztán befordult a 20 méterre lévő parkolóba.. Mondom elmész te a jó ku@va any@dba.. Egy szőke csaj volt egy x3-massal.. Szerintetek ennyire idegesítő,ha az ember nem gyorsít állat módjára,meg talan átengedi a gyalogosokat? Oké,valamivel lassabban váltok mint egy olyan aki 2 millió km-et vezetett,meg nem kanyarodok olyan gyorsan..

Visszafele ugyan ott az 50-es táblánál mentem kb 55-el,de akkor is rámelőztek néhányan 70-80 al.. Nem kacsázok az úton meg semmi.. Veletek is van ilyen?

31 órával vizsgáztam,szóval ügyetlennek se nevezném magam..



2015. nov. 28. 17:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%

Én imádok 200 felett menni autoval is meg motorral is!

DE!!!! a szabályosakra sose dudálok, viszont mikor 2sávos úton a belsőben tötymörög és üres a külső duda meg villogás.

Jol értem ez sima 1sávos út? Akkor simán utána mehettél volna és elküldhetted volna a piiicsáááába!

Ha 50 akkor 50, én se tartom be az 50et de záróvonalon nem fogok előzni meg ha szemből jönnek akkor se fogok előzni és nem dudálok hanem várok a másik mögöt 50el!


Sőt ha többször rám dudál 50el menet közben 1sávos úton záróvonalnál akkor leállok, benyomom az elkadásjelzőt és hátrasétálok megkérdezni mi a faaaasz van.

Akkor is, ha neki is bmw van nem csak nekem, dugja fel az X3 -t az ilyen paaarraszt!

2015. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ne törődj vele! Majd te is hozzászoksz hogy sok az ilyen idióta barom az utakon, akik a piacon vették a jogsijukat.

15 éve vezetek és engem a mai napig levillognak, ledudálnak. Engem meg ezzel nem tudnak meghatni.

Legtöbbször olyanokért nyomják a dudát, mert pl a lámpánál nem lövök ki csikorgó kerekekkel már a piros-sárgánál, vagy a beláthatatlan stop táblás kereszteződésnél megállok és nem vágok be próba-szerencse alapon. Az M0-son múltkor azért villogtak le, mert az M5-ös felhajtójánál, ahol egy sávra szűkül az út, és ezért 80-as korlátozás van, csak 110-zel voltam hajlandó nyomni. Egyszer meg egy barom szerb villogott a seggemben az autópályán mert a külső sávban 90-nel haladó összefüggő kamionsort csak 150-nel voltam hajlandó előzni. Aztán mikor elfogy a sor, kihúzódok, bevág elém és satuféket nyom az idióta barom. Nem sokon múlt, hogy nem maradtunk ott mind a ketten. Ez mi a f@..omnak volt jó, sose fogom megérteni...

Lehet hogy én is óvatosabb és lassabb vagyok az átlagnál, viszont a 15 év alatt se gyorshajtásom, de még csak koccanásom se volt. Pedig megyek télen, nyáron, Bp-en, vidéken és benne van már a lábamban közel 400.000km.

Úgyhogy ne foglalkozz az ilyen ökrökkel, mert se a 30.000-es gyorshajtási csekket nem fogja helyetted befizetni, se az autódat, ha miatta totálkárosra töröd. Vedd úgy hogy nagy az isten állatkertje és nem kell velük foglalkozni!

2015. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igen,egysávos úton mentem,de nem nagy városban élek,szóval csak 2 sávos van. Igazából csak az idegesített fel,hogy hiába dudál,villog nem fogok gyorsabban menni.. Mikor el akartam engedni,lehúzódtam akkor sem előzött be,hanem jött tőlem 5-8 méterre végig,pedig forgalom sem nagyon volt..Aztán persze a parkolóba ami eleve szűk,meg emberek ki be pakolnak,járkálnak be kellett bizonyítani,hogy mi a f*$zt képzelek én egy Suzukival ő simán beelőzhet ottis 40-el,hogy lássák,hogy ő a jani..
2015. nov. 28. 19:28
 24/36 anonim ***** válasza:
9%

____hallgattassék meg a másik fél is___


ha lesz kamerád elől hatul majd el lehet dönteni ki is volt a kötsög

2015. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
79%
Tojd le magasról! Hátrafelé nincs elsőbbségadási kötelezettséged. Én így gondolom. Kivéve persze a megkülönböztetett jelzésekkel közeledő járműveket. Ha olyan rettenetes sürgős neki valami, hát előzzön meg ha tud.
2015. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

nyugodtan autózz a hülyékkel ne foglalkozz...

34 éve vezetek,és a mai napig rámdudálnak néha de én tudom,hogy ő a hüje és nem én !!

a fedélzeti kamera ellenben nagyon hasznos,és tanulságos végignézni pl.a hazautadat kielemeznli.

2015. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Tudod úgy menj, ahogy biztonságosnak látod. Neked se mindegy, hogy 50 év múlva nagypapa leszel, vagy donor...

Amúgy meg városban, főleg ha nagy a forgalom, kb. annyit ér az előzése, hogy két lámpával később már ott leszel közvetlenül mögötte. Ha megéri neki 5 perc előnyért kockáztatni, tegye, de ne idegeld magad rajta.

2015. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
""nagypapa leszel, vagy donor."" ez (Y) király!!
2015. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Velem is kötekedtek hasonló módon mikor kezdő jogsis voltam látták hogy még bénázva vezetek direkt szívatott engem is egy 30 körüli szőke nő. Én félre álltam hagy menjen el mellettem de ő is mögém állt. Akkor én berágtam kiszálltam az autóból és odamentem hozzá hogy megkérdezzem tőle mit is akar. Akkor ő volt felháborodva hogy bénán vezetek és hogy az volt a célja hogy jól elküldjön engem hogy többé ne is vezessek. Én akkor csúnyán beszóltam neki mondanom sem kell hogy nem olcsó kategóriás autókával közlekedett akkor egyből fülét farkát behúzva csak pislogott. Én visszaültem elindultam jött mögöttem de már nem kekeckedett velem, végül én letértem egy kereszteződésnél az útról ő meg tovább haladt, azóta sem láttam.


Vannak bunkó sofőrök némelyiknek jól be kell szólni és ennyi.

2015. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
70%

Ne foglalkozz velük..


Velem egyszer fordult elő, hogy egy "kemény" emberke rám villogott főúton 110-nél.. Mondom, hmm így játszunk? Ráléptem a gázra, másodpercek alatt 250 (tiltott az elektronika). Sehol nem volt.. Nem friss jogsis vagyok, de helyesen cselekedtél, ha úgy érezed magad biztonságban akkor menj úgy, ne foglalkozz velük..

Inkább lassan de biztosan.

Aki meg "vagánykodik" a csávója kocsijával, azt le kell sza*rni.

2015. nov. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!