Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felvilágosítás szeretnék...

Felvilágosítás szeretnék kérni? (utánfutó)

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy utánfutót "laprugós, műszakis,jobb állapotú". Én motor szállítására akarom használni.Találtam is egyet ami 100x150cm es.Tudom lehet egyszerűbb lenne konkrét motorszállítót venni, akinek van rá pénze,az vegye csak meg 200eft felett :/. Na de vissza térve a kérdésemre még pedig hogy jogszabályba vagy más egyéb törvénysértésbe ütközne ha én az oldalát le szedném, át alakítanám más méretűre. Az alap alvázhoz és tengelyhez nem nyúlnék csak a ˇrakfelületet" alakítanám. Valaki csinált már ilyet vagy van ennek egy legális útja?

2015. dec. 12. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy örülne a zseka,ha 1 négyzetméteres alvázra barkácsolnál valami jóval nagyobb rakfelületet..
2015. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!