Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent a Mercedes A...

Mit jelent a Mercedes A osztálynál a fűtött első szélvédő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Fordokban fűtőszálak vannak az első szélvédőben, s ugyanúgy gombnyomással jégteleníthető, mint a hátsó. Más típusnál nem nagyon hallottam ilyet. Erre itt vannak a bébi benz hirdetések, hogy fűtött első szélvédő. Akkor az csak olyan, hogy meleg levegőt lehet rá fújatni, vagy ténylegesen fűtőszálas? (Elsősorban tulajok írjanak). És ez minden felszereltség része?

#bébi-benz
2015. dec. 16. 21:50
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok bár tulaj, de ha ujabb tipusrol van szo siman lehet, hogy valoban futott az elso szelvedo. Nekunk van egy passat (2006), abban is futott es egy mondeo (2001) szinten futott. De szerintem hatalmas jelentosege nincs, nem is nagyon hasznalom, hanem siman ranyomom a futest a szelvedore es lenyomja. A fordban 3-4 perc utan ki is kapcsol magatol a szelvedofutes, viszont a futest meg folyamatosan ranyomathatom es paramentesseg mrgoldva.
2015. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!