Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a kocsi motorja...

Nem indul a kocsi motorja vezérmű szíj csere után. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szíjat levettem megtörölgettem körülötte mindent majd beindítottam a járgányt és ilyen furcsa recsegő hangot adott utána megállt. Felraktam az új szíjat, de nem indul és nem is forog, mitől van ez?

2015. dec. 20. 17:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye Aranka! Azt hiszed ha névtelenül trollkodsz, nem tudjuk ki vagy?
2015. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Próbáltad már levenni az akkusarut? Nekem szokott segíteni. Múltkor kikönyökölt a hajtókar, azt 2komponensüvel befoltoztam, azt hittem nagyobb baj lesz, de semmi komoly nem történt. Defektet duck tapel szoktam orvosolni, a kopott féktárcsát pedig kilapított cintányérokkal. Arra is rájöttem, hogy ha 25-30% dizelt keverek E85-el akkor padon mérve jön +20 lóerő, de csak ha a légszűrőt kiveszem.



Te apróeszü...

2015. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy egy újabb Pistike aki unatkozik és ilyenkor éli ki magát amíg anyu nem küldi aludni. De az is lehet, hogy a kedves Aranka volt, egyem a drága lelkét de szép neve van.


Egyébként kérdező, a BMW i8-ra sikerült már téli garnitúrát szerezni?

2015. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 gomzoli ***** válasza:
Azóta már az i9-re is talált szerintem.
2015. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg azt az égető problémát is sikerült már orvosolnia a kérdezőnek,hogy a Lamborghini Aventador-át meg tudta chiptuningolni!!
2015. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszéltek de nem is érdekel. Voltam szerelőnél és azt mondta h menthető a verda csak valami blokk cserét emlegetett. Úgyhogy ennyit a rémisztgetéseitekről.
2015. dec. 21. 15:21
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom miről beszéltek de nem is érdekel."

Akkor mi a ráknak kérdeztél?!

2015. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 gomzoli ***** válasza:
100%
Ja, csak a blokkot kell cserélni? Akkor nagy szerencséd van, hogy ennyivel megúsztad! Tiszta mázli, hogy a kipufogó vége nem lyukadt ki, mert akkor ott kifújna a motor. És hogy a gumik is épek maradtak, igazi szerencsefia vagy!
2015. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Steinberg! Én tudom, hogy miért de te miért válaszolsz, ha semmit nem értesz hozzá csak kötekedni tudsz...
2015. dec. 21. 18:47
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Aranka!!Ne haragudj ha beletiportam érzékeny lelki világodba!Remélem sikerül megoldani ezt a komoly problémát a Ferrari 458 Italia-al!Igazán szerencsés vagy,ha egy blokk cserével megúszod!
2015. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!