Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a kocsi motorja...

Nem indul a kocsi motorja vezérmű szíj csere után. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szíjat levettem megtörölgettem körülötte mindent majd beindítottam a járgányt és ilyen furcsa recsegő hangot adott utána megállt. Felraktam az új szíjat, de nem indul és nem is forog, mitől van ez?

2015. dec. 20. 17:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj te szterencsétlen kérdező, te esztelen majom!

Agresszív vagy, kötekszel, semmit nem lehet neked mondani.

Ezt böfögöd be ide:

"Nem tudom miről beszéltek de nem is érdekel."

Akkor mi a fenéért kérdezel?


És marha büszke vagy arra a sötét agyadra, hogy csak valami blokk csere lesz. Tudod mi az a blokk csere? Másik motor, mert a csepp kis eszeddel ezt szétcseszted, módszeresen, megfontoltan.

Nem mintha nem írtam volna ugyanezt pár hozzászólással korábban: "A motorod kuka, bontott anyagokból kell összelapátolni valamit, hogy egyáltalán megérje megjavítani." Nos, nálam ez a kicsit túlcifrázott leírás azt jelentette, hogy új blokk, de hengerfej biztosan...


A másik: Steinberg és gomzoli is tudja miről beszél, ellentétben veled. Jó lenne visszább venni az indok nélkül baromi nagy arcodból. Nincs mire, hülye vagy mindenhez, és ha ezt rád bizonyítják, még vergődsz is mint hal a szatyorban.

2015. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, dobjunk össze egy "happy finish"-el dolgozó chippendale fiú egyszeri akciójára Arankának, hátha csak a bizonyos helyen lévő pókháló miatt ennyire idióta...
2015. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Na jól van elfogadom amit írtok, mert valamilyen szinten ti is emberek vagytok, akár ki is békülhetünk, ha megmondjátok, hogy röffentsem be a motort.

Elméletileg működik jók a szelepek, most új akksit is vettem bele, de azzal sem megy. Ha megmondjátok mi a hiba, akkor hiszek nektek.

2015. dec. 21. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!