Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő Jogsisnak milyen autót...

Kezdő Jogsisnak milyen autót tanácsoltok? Max 350. 000-ig!?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Opel corsa.

Nekem az volt, úgy vigyáztam rá mint a hímes tojásra :D

Nem is drágák, én pl pont most árulom az enyémet 270 ezerért (94-es).

2010. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Suzukiba bele ne ülj!Élet veszély az egész autó!Ajánlom figyelmedbe opel astra f vagy bmw e30, 2es,3as golf,80as audi,mazda 626,323f,Stb hasznaltauto.hu a barátod:)
2010. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Suzuki önmagában első autónak tökkéletes, de ha karambolozól garantáltan az volt az utolsó autód is egyben.

350 kicsit kevés elsőre, de pl egy 93 as corsa 130 ezer körül van, én legalábbis 2 éve annyiért vettem, és teljesen jó kis kocsi, csak vigyázz mert attól, hogy "csak" 1,2 es a motorja, a könnyű kaszni miatt megy mint az őrült.

De kis javítani való mindig lessz rajta, megbízhatóságban a japán autók utolérhetetlenek, viszont egy picit drágábbak is, 350000 ből nehezen hozol ki tényleg jó kocsit, de nemlehetetlen.


Sajnos itt nemmondhatom, hogy vegyél Toyotát, mert abból nemrégit ennyiért nemkapsz, Toyotához szerintem 700000 fölött érdemes nyúlni, viszont Nissán simán kijön belőle, nézz rá erre:


[link]


a 200000 kilómétertől neijedj meg, én Corollát vettem ennyivel, és gyakorlatilag új autó érzetét kelti, ráadásul ez idősebb, ami annyit tesz, hogy nemis túl rövid idő alatt mentek vele ennyit.

Meg az az igazság, hogy az összes használt autóban van ennyi, csak sokukat 60000 el veszed.

Honda ugyanígy teljesen jó.

Csak Suzukit ne.

2010. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja igen, csak hogy a reklámból idézzek: "Nincs olyan, hogy egy Golf elindul."


Azért a becsületükre legyen mondva, nemvéletlenül voltak azok rendőr autók, amikor épp jól összevannak rakva brutálisan mennek, de hogy szervízigényes az tény, hosszútávon nem jól jössz ki vele.

2010. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a legjobb a suzuki olcsó hozzá az alkatrész, megbízható és keveset fogyaszt. mehetsz te bmw vel is ha karambolozol úgyis véged van olyankor tökmindegy hogy suzuki vagy bmw
2013. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!