Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek az új traffipaxok azért...

Ezek az új traffipaxok azért is büntetnek ha lámpa nélkül haladok?

Figyelt kérdés
Pár napja lakott területen kívül bemért egy traffipax, hátulról. Nem mentem gyorsan, 90 km/h helyett kb. 85 km/h-val. Viszont miután elhagytam a traffit, akkor vettem észre, hogy nem kapcsoltam be a lámpákat. Fényes nappal volt. Lehet ebből baj? Lefotózhattak?
2015. dec. 25. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az új VÉDA fix traffi? Mert ha igen, akkor nyugodj meg, mert ezek még csak teszt jelleggel működnek, nem élesben.
2015. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg büntet ezért is, de január előtt nem müködnek csak tesztelik azt nyilatkozta a rendőrség.

Múltkor a Maglódon lévőbe én is belerongyoltam, mert kiment a fejemből, hogy ott van.Nekem még 2hét alatt nem jöt csekk és kb. 2hét alatt kiszokták küldeni.

2015. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem fix volt, hanem mobil. Rendőrautóból mértek.
2015. dec. 25. 01:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem lesz csekk, megnyugodhatsz! Ez biztos és boldog karácsonyt!
2015. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel hátulról mértek, akár nappali menetjelzővel is közlekedhettél, amit hátulról nem lát a kamera. Annál ugye nem világít a hátsó lámpa.
2015. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy érzem, hogy ezek a traffik csak a sebességet fogják mérni és egyébbel nem fognak foglalkozni.
2015. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!
2015. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A telefont nem tudom hogy fogja kiszúrni az új rendszer. Hiába mérnek mondjuk rádióhullámokat, a telefonálás nem tilos autóból, csak kézben nem tarthatjuk. Szerintem ha valakit felvesznek valami más kihágás miatt, akkor majd Kovács őrmesterék megnézik majd hogy nem volt-e "véletlenül" telefon is a delikvens kezében.
2015. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismertető a VÉDA elnevezésű kamerarendszerről (3 perces videó, érdemes végignézni)


https://www.youtube.com/watch?v=BZSZ7mnwCfI

2015. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!