Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Letettem az AM kategóriájú jogsit (50ccm motorra),és egy 50-es,váltós,nem túl sokat evő,nem túl retró motort (gondolok itt Simsonra stb.),keresek megérős áron,jöhetnek linkek,illetve típusok is. Az értelmetlen,vagy nem ide tartozó válaszokat légyszíves hanyagoljátok! Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2015. dec. 27. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban mennyi a max keret rá?
2015. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most a simsonnal mibajod?

70-80 körül már elég jó állapotút lehet kifogni. Ha karbantartod, nem hajtod szét (gondolok itt tőgázon járásra, és sárban gyilkolásra)

akkor egy tökéletes keveset fogyasztó motorod lesz.


Vagy... Vehetsz derbi sendát, aminek ha húzod a szarvát akkor kijöhet egy 4 literes fogyasztás ami azért durva egy kis 50estől. Nem beszélve arról hogy egy tárcsafék rá 12.000Forint, simsonra pedig egy fékbetét 1000.


Én kezdésnek egy szép felújított simsont ajánlanék!

Hidd el a mostani nagymotorosok azzal kezdték.


Gondold át.

Jó választást!

Széles utat!

2015. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Enduro:

Yamaha DT, Derbi Senda, Rieju RR és MRX, Aprilia RX, Suzuki RMX, Keeway X-Ray és TX


Sport:

Yamaha TZR, Honda NS1/NSR, Aprilia RS, Rieju RS1/RS2, Derbi GPR, Cagiva Prima


Chopper/cruiser: Aprilia Red Rose / Classic, Gilera Eaglet


+ egy pár ritka darab: Yamaha RD, Honda MB, Suzuki RG, Derbi Fenix

2015. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! A simsonnal semmi bajom nincs,csak még jogsi előtt volt egy Simsonom erdőbe,mezőbe járkálni és meguntam...egy másik típusú motorra gondoltam! :)
2015. dec. 27. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt nincs jó választás. Csak rossz, meg mégrosszabb. Egy kétütemű motornak ált. mindig van valami baja. Akár Aprilia RS, akár Simson. Innentől meg már az a kérdés, hogy mennyiből akarod megúszni a szerelgetést. Ha olcsón, akkor Simson, ha meg nem baj, hogy drága a mulatság, akkor jöhet más is.
2015. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erdőbe inkább valami enduro kellett volna, simsont hogy untad meg? nekem 2 éve van és nem utam meg, annyi hogy meg lett csinálva 60-asra nemrég.


Vehetsz derbit meg ilyeneket ha sok pénzed van, (Drága blokkalkatrész, drága tárcsafék, vízhűtés stb...)

Ha 100.000 alatt akarod megúszni akkor simson.


Egyedül egy ami nem eszik sokat az a Simson, Derbivel mondom ledönthetsz 5-6 litert simán ha téped neki.

2015. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkább rászánnék egyszer többet ,mint sokszor valamennyit,de akkor legyen "kitartó" és ne keljen havonta cserélgetni benne a dolgokat.
2016. jan. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!