Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik akkor, ha egy...

Mi történik akkor, ha egy Suzuki Swift nagysebességgel halad és egyszer csak kiszakad a hátsó kerék felfüggesztés?

Figyelt kérdés

[link]


Azt tudjuk, hogy ha az 1. keréknél van valami difi akkor kiborul a kerék, de mi van a hátsónál? Ott több dolog van ami tartja, kifordulni nem tud, de mégis mi történik, ha mégis bekövetkezik a baj?



2016. jan. 1. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Felébredsz, és örülsz hogy csak álmodtad.


Szóval kérdésben két szó értelmetlen: "Suzuki Swift".

Ugyanaz fog történni egy béjembével is (bár ott a kardán is megy a lecsóba), vagy egy négykarikásfócvágennel is.


Semmiben sem különbözik a vizsgán kenőpénzzel áttolt szétrohadt Suzuki egy tetszőleges másik autótól.

Nagy csatt lesz a vége, majd a szalagkorlát vagy az árok megfog.

A tűzoltó majd megkeresi, hogy milyen embléma volt a roncson, feltéve hogy nem olvadt el a tűzben...

2016. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 veterán vas ***** válasza:

Ez az "..egyszer csak kiszakad.." az én olvasatomban azt jelenti, hogy a felfüggesztésnek K.O.

Filozofálhatsz, hogy van ott "..több dolog ami tartja..", de legyünk következetesek: ha kiszakadt, akkor semmi sem tartja. ;)

2016. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Na mi újság, átmentél a hátsó részre? Eddig az első kerék kiszakadása volt a téma.
2016. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Csak érdeklődöm: te most folyamatosan provokálod a Suzukisokat a sorozatos kérdéseiddel?


Bármelyik autóból kiszakadhat bármi, ha elhanyagolt, szétrohadt a kasznija.

2016. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem rég azt mondtad, hogy 2 Suzyd van, nos a megtörténik a baj, elviteted és átülsz a másikba, míg a kiszakadt kerekűt megcsinálják, használod a másikat, ügye, ha a másiknak is ez lesz a baja akkor kezdődik újból-újból a történet. Míg fel nem kelsz.


Szériahibás Suzukik: 1997 január és 2002 október közt gyártott modell alvázszám szerint!

- 1.0 motorral szerelt, és az utolsó hat karakter 317151 és 908872 között van;

- 1.3 motor, és az utolsó hat karakter 316394 és 908619 közötti;

- 1.6 motor, és az utolsó hat karakter 320947 és 842813 között van;


Nem tudni, pontosan hány példány van még forgalomban a legalább nyolcéves darabok közül,lehetséges, hogy csak 60 ezer autó érintett. JELENTKEZNI BÁRMELY MÁRKASZERVÍZNÉL LEHET! Mivel nincs hosszú várósor 1-2 NAPON VAGY AZONNAL FOGADJÁK AZ ÜGYFELET!


[link]

2016. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Neeem hiszem el, hogy nem tudsz leszakadni a témáról, már valamikor az ősszel is kérdeztél itt, és most újévre kezded megint.
2016. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagyon menő,te egy világi troll vagy......vagy szólízsunk inkább Arankának?!
2016. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll!


Az ősszel mit kérdeztem???

2016. jan. 1. 17:26
 9/22 veterán vas ***** válasza:

Miért hullanak ősszel a falevelek?

Miért? Ősszel hullanak a falevelek? ;)

2016. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És még én vagyok a troll...
2016. jan. 1. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!