Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek kell hogy egy autónak...

Nektek kell hogy egy autónak legyen hangja?

Figyelt kérdés
El kezdtem nézegetni az elektromos autókat és elvileg ezek az autók lesznek a jövőben. De most aki a sport autókat szereti azt nem zavarja hogy egy ilyen autónak olyan hangja van mint egy egy.. nem tudom minek. Lényeg hogy szinte semmilyen. Én nagyon szeretem ha egy BMW-nek vagy valami sportosabb autónak pl: Mini Coopernek van hangja. Sajnos még csak jogsim sem lehet nem hogy autóm de akkor is már most rajongok értük. Főleg a német autókért:)

2016. jan. 2. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UIlJNzSXUZk


Inkább ez mind valami euro normába fojtott utánzat.


Bár sajna egyre inkább ki fognak kopni akérmit teszünk, mindenesetre azért még pár év el fog telni míg csak múzeumokban elhet találkozni velük. :)

2016. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azert ezekba regi dodge-ok meg fognak maradni foleg a 69-esek elegge férfias amcsi izomautok :D
2016. jan. 3. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!