Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millióért milyen sportos...

5 millióért milyen sportos kocsit lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem érdekel hogy van 1 millióért 200 lóerős 2 tonnás bmw. Olcsón fenntartható, és viszonylag erős autót szeretnék. Olyat ami új, vagy amiben max 50 ezer kilométer van és 3-4 éves esetleg. Nem kell hogy 5 litert fogyasszon, de ne is járjak állandóan a benzinkútra, és az alkatrészek se legyenek hozzá túl drágák. Most egyébként az új sport swift vonz a legjobban 4,2 millióért. Tud 136 lóerőt, teljesen új és eljárok vele 9-10 literből akkor is ha kiveszem a gázpedál alól a tojást.
2016. jan. 3. 23:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Nyilván jobban megy az átlagos 1.6-os benzinesektől, mondom nekem is tetszett, nagy fürge játékos kis autó. De mikor láttam a kérdést, hogy 5 milláért sportos autó kell, és nem is kell új legyen, akkor nekem nem a Suzuki jutott esezmbe. Persze nagyon jó autó, félreértés ne essék, de ennyiért sokkal erősebbet vennék. De ha jobban megnézem, a kérdező írta, hogy olcsón fenntartható legyen, és megfordult már neki is a fejében a sport Swift, akkor lehet hogy számára eze lesz a legjobb választás, és új autó az új autó.

2016. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
19%

" új sport swift vonz "


Mitől sport ami elől kapar, de nem megy?

2016. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mustang azt kész :D igaz hogy a motorja sz.rt se er de jol nez ki :D
2016. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miről beszélsz? Mustang a motorja nélkül sehol se lenne, elég sokat tett a hírnevéhez. A 2,3-as förmedvényt most felejtsük el.
2016. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A régi Mustangokban pont hogy csak a motor ér valamit, mert a többi része az autónak f0s, futóművet beleértve :D Csak ezek az új Mustangok lettek már jobbak minden tekintetben.
2016. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
29%

Arra kíváncsi lennék miért lettek lepontozva azok a válaszok, amik a Swiften kívül mást mertek írni...


Akkor vegyél egy Swift Sportot, az a tuti :D

2016. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A sima swiftről tudom hogy jó, és az ár/értéke is jó. Az a kérdés hogy a sport swift megér-e 1,5 millióval többet, mert hallottam olyan pletykákat hogy nem. Nem akarok sima swiftet, csak az á/érték aránya miatt írtam, mert tudom hogy annak jó. Egyébként 2005-ös swiftem van. Valaki írta hogy az nem sport ami elől kapar. Meg sok helyen is olvasom hogy így milyen rossz az első kerék. Hát nem tudom milyen a hátsó kerékmeghajtás, de annyi biztos hogy én ma a hóban jót szórakoztam. Imádom amikor a kocsi túrja az orrát ív felé. Egyébként van egy gyerek akivel autókáztunk, egyszer az övével, egyszer az enyémmel. Dimbes-dombos helyen, a kanyar sebességem 50%-al volt gyorsabb mint az övé. Ahová ő 40-el ment be, én ott 60-al mentem. Na jólvan azért be lehet venni azt 80-al is. Nem azért írtam ezt hogy fényezzem magamat, nem tartom magamat jó sofőrnek. De az ilyenek mint pl. a haverom a lóerő mániások. Ő is mondja hogy 300 lovas kocsi lenne a neki való, meg ő tudná kezelni. Minek neki az? Lámpától lámpáig gyorsulni? Egyenesbe tövig nyomni, kanyar előtt meg gyök 2-re lassítani? Mert ez a gyerek azt szokta csinálni. A lotus elise is 136 lóerős, igaz csak 870 kiló, de 10 millió. Szóval nem hiszem hogy ezeket a 200 lóerős renaultokat úgy rakják össze, mint ahogy azt a teljesítmény alapján kéne, de javítsatok ki ha tévedek.
2016. jan. 5. 21:39
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

"Imádom amikor a kocsi túrja az orrát ív felé"

Eleg erdekes izlesed van neked....

2016. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%

"Szóval nem hiszem hogy ezeket a 200 lóerős renaultokat úgy rakják össze, mint ahogy azt a teljesítmény alapján kéne, de javítsatok ki ha tévedek."


Kénytelenek a homologizáció miatt. Ismerősömék ilyen Renault-val nyomják a rally B csoportban :D

2016. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Oké elhiszem hogy ezek a kocsik nagyon faszák. Biztos teljesen más vezetni ilyeneket, mint egy sport swiftet. Nyilván sokkal nagyobb élmény. De ezeknek a fenntartási költségük a sokszorosa mint egy swifté nem? Ezekbe van 50 ezer kilométer, lassan már cserélni kell bennük dolgokat, meg a turbo motor se hiszem hogy kibír mondjuk 150 ezer kilométernél többet, azután motorgenerál. A swift meg szerintem vígan elmegy minimum 200 ezer kilométert komolyabb költségek nélkül. Csak azért vagyok ilyen óvatos, mert nem egy olyan ismerősöm volt, aki tovább nyújtózkodott mint ameddig a takarója ért. Vettek 100-200 ezerért krosszmotort, annak pedig minden baja van, fészbukra kiraknak képeket hogy mekkora motoros csávók, való életben meg hetente egyszer fél órát motoroznak, mert vagy nincs pénzük megjavítani vagy a benzint se tudják megvenni.
2016. jan. 6. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!