Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autót...

Szerintetek melyik autót érdemes megvenni? Női sofőr,3 gyerek és leginkább városi vezetéshez kellene választani .

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]

Ez a 3 féle autó tetszik.Nem akarok nagy autót,inkább ferdehátút.A lóerő is fontos,ne legyen lomha.



2016. jan. 8. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Vagy még az Opel astra J

[link]

2016. jan. 8. 17:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem érzelmi szálak fűznek a Japán márkákhoz,ezért mindenképpen a harmadik opciót választanám.

Abba most ne is menjünk bele hogy mennyire szervízigényesek a Német autók.Nagyon.

2016. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.-Ford focus... mert benzines...

2.-Mercedes 180... mert mercedes(bár dízel)

3.-Astra...benzines

4.-Nissan...dízel, és drágállom..

2016. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk inkább kombit keresnék 3 gyerekhez, de a fordot ajánlom csak. Mondjuk, egy Mondeo 2000-es benzines, vagy dízellel is jó választás.
2016. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
47%

3 f betűs szabály: Fiat,Ford, Francia autót ne vegyél

merci vagy nissan... de inkább nissan, könnyebben átmegy az akadályokon

2016. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Opel egyértelműen.
2016. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Asa Akira, miért ne vegyen Fiat, Ford vagy francia autót? Ugyanolyan jók, mint az égig magasztalt német vagy japán autók, csak idehaza elég sok gyökér van, akik akkor szakértők, hogy tudják, hogy mit kell venni és mit nem. Furcsa módon a japánok Fiat blokkot vesznek a Suzuki-ba, a németek sírva könyörögtek az olasz dízel technológiáért, a franciák meg rohadt kényelmes autót gyártanak. Hibái ezeknek is vannak, ahogy a német meg a japán autóknak, ez tény, de ettől még nem rosszabbak.

Átkozom a napot, amikor V-ös Golfot vettem és nem Stilo-t mint haverom, ő a mai napig hiba nélkül használja, és 80 000 km-el több van a kocsijába, én havonta vagy kéthavonta viszem szervízbe, pedig ügyelek rá, de hiába.

2016. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mercedes vagy az Opel közül fogok választani!
2016. jan. 11. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!