Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H Astra fedélzeti számítógép?

H Astra fedélzeti számítógép?

Figyelt kérdés

Vettem egy 2007-es H Astrát és a fedélzeti számítógépen csak az óra működik, de nem pontosan. No function-t ír kikicsivel alább. Alul az autó kiadási dátuma szerepel és az nem változik. Állítani nem lehet rajta, és nem megy sem a rádió sem a CD. MI lehet a probléma?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2016. jan. 10. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs benne fedélzeti számítógép. Vagyis az első tulaj nem rendelt hozzá gyárilag, csak a gomb van meg.

De ne aggódj! Fel lehet utólag programozni. Opel szervizben pár ezer forintért megcsinálják, kb 5 perc az egész. Csak szoftveresen aktiválni kell.

A rádió és a CD már probléma. Milyen fejegység? CD30, CD30MP3, CD70NAVI, DVD90NAVI, egyéb?

2016. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszodat nagyon köszönöm, CD Mp3. Mi lehet?
2016. jan. 10. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem annál a középső nagy tekerő megnyomásával kapcsol be a rádió. Ha megnyomod, történik valami? A kijelzőn kiírja a rádióállomás nevét, vagy abszolút semmit nem csinál? Próbáltál csatornákat kerestetni vele? Leírásod van hozzá? [link]
2016. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A középső nagy tekerő megnyomásával kiírja a rádióállomás nevét, de nincs hang és nem is lehet továbbvinni. Ha CD-t akarok betenni, azt írja ki, hogy Cd empty.
2016. jan. 10. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Aha, akkor ott tényleg valami gond lesz...

Ha budapesti vagy a facebookon az Opel Astra H Hungary csoportban keresd Somlyai Attilát! Ő foglalkozik fejegységek javításával. Írj neki, hátha van valami ötlete! Ha nem vagy budapesti, akkor is érdemes megkérdezni, hátha tud valamit javasolni távsegítségben. Legrosszabb esetben ha cserélni kell a rádiót, azt is megúszod ilyen 20e környékén. De simán lehet hogy csak valami csatlakozó van szétcsúszva vagy valami egyszerűen orvosolható dolog...

2016. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget és biztatást.

Nem budapesti vagyok :( Nehezebb lesz eljutni oda :)

2016. jan. 10. 17:23
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg szeretném köszönni, hogy ajánlottad Attilát. Nagyon gyorsan és készségesen válaszolt a kérdéseimre.

Még lenne egy kérdésem, ha esetleg lenne ötleted. Az olajlámpa narancssárgán égett. Az olajat lecseréltem és nulláztam. Most ha felmelegszik a motor, ismét kigyúl. Mitől lehet?


Köszönöm előre is!

2016. jan. 13. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!