Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvonál mennyire normális ez...

Volvonál mennyire normális ez a hang az autó bezárása után?

Figyelt kérdés
Kicsit fura, mert csak kölcsönkaptam az autót, ezért nem ismerem. Parkolás után megnyomtam a központi zár gombját a kulcson, és hallani, ahogy bezár az összes ajtó, plusz ugye villan az index is. Még pakolásztam a táskában a kocsi mellett, mikor 15 mp múlva megint ugyanaz a hang. Viszont az ajtók zárva maradtak, és nem is nyomtam meg semmit. Először azt hittem, vmi nem oké, és kinyitottam, majd bezártam ismét. De 10-15 mp múlva megint az a zárhang hallatszott. Ez normális, vagy vmi baja van? Amúgy az ajtók másodjára is zárva maradtak.

2016. jan. 14. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A kulcson, véletlen nem nyomtad meg a záró gombot? Vagy esetleg ezzel valamit jelezne az autó, hogy valamit rajta hagytál vagy merül az elem a kulcsban??
2016. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, másodjára direkt nem nyúltam a kulcshoz, de akkor is újra olyan hangot adott ki az autó, mintha megint bezárta volna az ajtókat. Csak az index nem villant fel hozzá, és az ajtók is zárva voltak.
2016. jan. 14. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is ugyan igy csinál mindkét volvónk.Olyan mindha bezárna még valami + biztonsági zár.
2016. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, tényleg nem tudtam, mi lehet, más autóknál még nem tapasztaltam ilyet, csak ennél a V50-nél először.
2016. jan. 14. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az Egr szelep vissza zár a motoron. Azt hallhatod.
2016. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem a motortól jön a hang, hanem az összes ajtóból. Mintha 2x zárnám be az autót.
2016. jan. 14. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
De a morortól jön!
2016. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy a motortól!Úgy ahogy irtam a zároktól!
2016. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Két fokozatban zár. Először zár, utána elreteszel ami azt jelenti, hogy a második fokozat után már szétkapcsolja a zárszerkezetet a reteszelőgomboktól és a belső kilincsektől, tehát pl. benyúlva sem lehet az ajtót kinyitni. Ez ilyen biztonságfokozó dolog, talán a 2000 évtől vezették be.
2016. jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondom h az egr szelep zár le!
2016. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!