Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság miért okoz olyan...

Manapság miért okoz olyan nagy problémát autóvásárláskor az eladónak, hogy még az adásvételi előtt elvigyük az autót eredetiség vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Magánszemélytől akarok autót venni és nem bízok meg vadidegen emberekben. De eddig egyik eladó sem volt hajlandó elvinni az autót eredetiség vizsgálatra, mind csak azt hajtogatja hogy adásvételi után vigyem el. És ha kiderül hogy gebasz van a kocsival, de már kifizettem a vételárat....?

2016. jan. 14. 23:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egy 5-600 ezer forintos Suzukit akarok venni nem egy milliós autóról van szó. Én eddig mindig felajánlottam az eladónak, hogy üljünk be a kocsiba és menjünk eredetiség vizsgára, utána mehet az adásvételi, de az összes rám akarta sózni, na szólval így felejtős.
2016. jan. 15. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!