Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra f előtét ellenállás?

Astra f előtét ellenállás?

Figyelt kérdés

Probléma,hogy a venti nem ment minden fokozatba kb egy éve,az ellenállás ki is lett cserélve.

Napokba ismét vacakolni kezdett,hol megy hol nem.De a baj ott van,hogy lehúztam a kábeleket az ellenállásról és mind az ellenállás mind a kábelek müanyag saruja meg volt égve.

Mit kéne megnézznem,ami valószinüleg megadta magát?

Vezetékek jók,érülésmentesek,ellenállás eredeti(volt)

Kösz,ha tudtok valamit.



2016. jan. 18. 04:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Mostakkor cserélve lett,vagy eredeti volt?

"Műanyag saru"? Az milyen?

Ha elkezdted gyömöszölni az ellenállást akkor sanszos hogy kinyírtad,kényes dolog...

2016. jan. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Cserélve lett egy éve.

Eredeti opel alkatrészt raktak bele,szakszervizben.Nem én gyömöszöltem.

A műanyag saru,az a fekete műanyag vacak,amibem a kis réz kábel sarucskák foglalnak helyet,amit rácsúsztatsz az ellenállásra.Nem tudom mi a hivatalos neve.

2016. jan. 18. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jól átbsztak,ahogy szakszervízben szokás
2016. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet,de ezzel nem vagyok kisegitve.
2016. jan. 19. 02:54
 5/9 Vida Sándor ***** válasza:

Ha meg vannak égve, akkor valószínű, hogy túl nagy terhelést kaptak. Lehet a ventilátor is hibás. A biztosítéknak ki kellett volna mennie, de lehet, hogy nagyobbra lett cserélve.

Én úgy vettem az astrát, hogy nem ment a negyedik fokozat. Két évig halogattam az ellenállás cserét, egyszer véletlenül oda kapcsoltam, és működött a negyedik is. Azóta is folyamatosan megy :)

2016. jan. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is csodálkoztam,hogy miért nem ment ki a biztositék.mindegy,kedden megy a szervizbe,azt majd kiderül mi a baja szegény párának.
2016. jan. 22. 08:17
 7/9 anonim válasza:

Hali!

Hol találom az astraba az előtét ellenállást,mert nekem is elment 1-2-es fokozat,és ránéznék.

2017. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mojani válasza:
Az első ablaktörlő lapátok alatt van egy műanyag burkolat azt ha kiszeded (nem kell leszedni az ablaktörlő lapátokat csak a műanyagot kiszedni)alatta van egy 4 vagy 5 vezetékes csatlakozó az az előtétellenállásra van rádugva.
2017. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Siker?
2022. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!