Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény erről a kocsiról?...

Vélemény erről a kocsiról? Érdemes megvenni? Vagy csak a gond lesz vele. Eléggé törődött vele a gazdi. Legalabbis a képek alapján.

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 19. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Az audinak ettől a 2.5 tdi motorjától én menekülnék!
2016. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért? Fogyasztás? Vagy sok hiba?
2016. jan. 19. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kicsi fogyasztás, eleve ugye a drága alkatrész, és egy gyárilag elcseszett konstrukció, messze nem jellemző rá a klasszikus 1.9-es igénytelensége. Felkerült a Top 20 kerülendő motorok listájára is. [link]
2016. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi képből te megmondod mennyire törődtek vele? Öt számot küldj már nekem privátban légyszi, 1 és 90 közöttieket. Köszi!:D
2016. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest milyen allapotban vannak fent más kocsik. Az alapján úgy látom, hogy foglalkoztak vele.
2016. jan. 20. 00:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre, nem lehúzni akarom,a nagy képek alapján is szépnek tűnik. De a képek szemre egy mosóban/autókozmetikában készültek és a beállítás valamint fényviszonyok sem kimondottan ideálisak.


A belseje elég igényesnek tűnik, bár van autokozmetikával foglalkozó ismerősöm, láttam már amikor csodát tett :D


Meg kell nézni élőben, napfénynél, lehet tényleg szép.


Viszont az a TDI motor és a váltó az elég gyakran gazdasági katasztrófa, ilyen motorral és váltóval én nem vennék autót.

Az ára nem rossz, bár a futás az némi mosolyra ad okot. :)

2016. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Foglalkoztak vele,igen...a hírdetést megelőző másfél órában.

Szépen felpolírozták,és telelocsolták szilikonnal a belsejét

2016. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos már nem tudom megnézni a hirdetést.

Amúgy a 2.5 TDI-ről is inkább csak a rémhírek terjengenek, pont mint a PDTDI-nél, a tulajok pedig mind elégedettek, ez azért vicces. Ha jó az autó, és nem is drága (elég potyán lehet venni ezeket a 2.5 TDI-ket a rosszhírük miatt), akkor nagyon megéri.

2016. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az hogy valami PDTDI még nem jelent semmit, vannak nagyon eltalált motorok, nem véletlen a jó hírük. A Siemens elemes motoroknál kell kicserélni Boschra és persze egy ó állapotút kell kifogni. Mellesleg van ebből a 2,5-ből soros változat is amúgy, de az sem kimondottan a TDI megbízható verziója.
2016. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!