Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha a rendőr...

Mi történik ha a rendőr egykerekezés közben megállit?

Figyelt kérdés
15vagyok.Nemrég tettem le az AM jogsit.Most az egykereket tanulom,és attól félek ,hogy nehogy meglásson eggy rendőr.Tehát az a kérdés hogy nagy baj lenne belőle ha meglátna?Vagy inkább haggyam amíg fel nem növök?(Nem kamu kérdés,nem kérek hülye válaszokat.A normális válaszokat előre is köszönöm)

2016. jan. 21. 16:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
Igen jó lenne felnőni... a hab a torán az lett volna ha ly-al írtad volna az "egy" szót, hogy a "hagyjam"-ot már meg se említsem...
2016. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg úgy megba*zarintana a rendőr, hogy zsebpénz már egész életedben nem látnál.
2016. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg adna egy helyesírási szótárt.
2016. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Oké bocsi a hejesirási hibákért!De mondtam h. hülye válaszokat nem kérek!ja értem talán az a bajod hogy ennyi idősen még a simórol álmodtál vagy mi?
2016. jan. 21. 17:07
 5/36 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónek köszönöm.
2016. jan. 21. 17:07
 6/36 A kérdező kommentje:
A pénzbüntetés nem lenne nagy baj max eggy kicsit lebas*nának.De annál komolyabb büntetést is adhat?
2016. jan. 21. 17:10
 7/36 veterán vas ***** válasza:
80%

Gáz van, ha leint a rendőr egykerekezés közben.

Először is megbüntet, mert nem a rendeltetésnek megfelelően használod a járművet.

Ráadásul még el is esel, és jól kiröhögnek.

/mert ugye azt mondod, hogy "egykerekezés közben" igazoltat?

/megállsz, leállítod a motort és odaadod a papírokat, egykeréken???/


Jaj már megint egy bután föltett kérdés! ;)

2016. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha szó szerint veszem a kérdést, akkor a kérdező ilyennel akar közlekedni :)

[link]

Na erre varrjatok gombot :)

2016. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 veterán vas ***** válasza:
51%

Ok. akkor vegyük szó szerint!

AM jogosítványról ír a nagyfiú, márpedig a képen látható egykerekű nem motorikus meghajtással bír. Értelemszerűen motorkerékpárral végrehajtott egykerekezésről álmodozik a T. Kérdező.

Na akkor Te meg erre varrjál gombot. ;)

2016. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Jó köszi :D.Tényleg bután fogalmaztam meg.(De lehet hogy abba az 1kerekű cuccba beszerelek eggy motort aztán már jó a kérdés:D
2016. jan. 21. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!