Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha a rendőr...

Mi történik ha a rendőr egykerekezés közben megállit?

Figyelt kérdés
15vagyok.Nemrég tettem le az AM jogsit.Most az egykereket tanulom,és attól félek ,hogy nehogy meglásson eggy rendőr.Tehát az a kérdés hogy nagy baj lenne belőle ha meglátna?Vagy inkább haggyam amíg fel nem növök?(Nem kamu kérdés,nem kérek hülye válaszokat.A normális válaszokat előre is köszönöm)

2016. jan. 21. 16:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%

Hát csillag maszatkám, amikor én 15 voltam, Te még csak egy buja gondolat sem voltál...

Igen! Amikor még tervben sem voltál én már Simsonnal jártam, meg Riga Deltával, like a boss! Most GSR600-al járok.

Arra kérlek, hogy elzárt magánúton gyakorold az egy kerekezést és ne veszélyeztesd mások testi és tulajdoni épségét.

2016. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

1.Nem vagyok eggy csillag,és tudtommal nem is leszek.

2.Értem hogy eggy öreg fa.z vagy,de ez senkit sem érdekel!

3.Nem azt irtad hogy 15évesen már simód volt,hanem csak hogy volt.Ez akár 20 éves korodban is lehetett!

4.Igaz hogy a Suzuki GSR-600 nem sz*r moci de ha már 18leszek kb. akkor kapom meg amikor akarom.

5.Nem magán uton fogom gyakorolni,de nem is forgalmas úton(kimegyek eggy faluba).

2016. jan. 21. 17:46
 13/36 anonim ***** válasza:
46%
Maga az egykerekezés nem számít bűncselekménynek (persze attól még büntetendő), de ha emiatt fogsz balesetet okozni, még ha csak egy kis koccanás is, simán elveszik a jogsidat és 1-2 évig nem is rakhatod le újból.
2016. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%
Troll kérdéző, le vagy szarva.
2016. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a gyíkba lehet leírni vagy 5x egymás után az egy szót dupla gy-vel?????


A kérdésre válaszolva, nem lesz semmi para, max ad egy 10-20ezer forintos csekket.


Amúgy ritka nagyképű kis kuki vagy.

2016. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Oks köszi.
2016. jan. 21. 18:19
 17/36 anonim válasza:
100%
Nem akartam írni ehhez a kérdéshez, de mégis hogy a faszba lehetsz ennyire paraszt? Mit ugatsz te másoknak kis takony létedre? Itt vered a nyálad, hogy mindent megkapsz, de leírni egy mondatot nem tudnál helyesen, és ez még csak nem is a te hibád.. nyugodt szívvel fordulj a pénzes szüleidhez és mondd a szemükbe, hogy jól elbaszták az életedet.. remélem az esések közti kórházban töltött időben kapsz tőlük egy helyesírási szótárat..
2016. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Én a kérdés elején világosan kiirtam hogy:"nem kérek hülye válaszokat"!!!! És a helyesirásért is elnézést kértem már!
2016. jan. 21. 19:06
 19/36 A kérdező kommentje:
"Mit ugatsz te másoknak kis takony létedre?"Nem értem a kérdést mivel nem vagyok taknyos és nem vagyok takony!xd
2016. jan. 21. 19:08
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha 18 leszel és kapsz egy nagy motort, akkor majd nézegetheted még 2 évig, mert vezetni nem vezetheted.

Látod látod, anyuci apucitól kapsz majd egy motort, én pedig megdolgozok érte... nagy különbség... Más tollával könnyű ékeskedni kisgyerek.

2016. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!