Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót ajánlaná...

Milyen használt autót ajánlanál 1 millió alatt?

Figyelt kérdés

szempontok:

-kis fogyasztás

-könnyű manőverezés (kis autó)

-főleg városi használat (+ évi pár alkalom hosszabb belföldi út)

-ISOFIX (fontos lenne)

-első kocsi kezdő vezetőnek

-2 felnőtt 1 gyerek használná


Milyen típusú és abból kb. hány éves kocsi férne bele vajon a keretbe?


2016. jan. 22. 11:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*nyilván jó állapotú és nem roncsra gondoltam
2016. jan. 22. 11:27
 2/12 anonim ***** válasza:
2005 utáni suzuki swift. Megbízható kis autó. A csomagtere mondjuk elég szűkös lehet később.
2016. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézegesd ezeket, melyik tetszik(hisz pár évig Tied lesz).


[link]

2016. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es, köszi a tippet

3-as, látom van választék, csak az a baj, hogy semennyire nem értek hozzá :)


Azt se tudom, hogy mely márkákra jellemzőbb az, hogy a nem olyan gyakran romlanak el, a javíttatásuk, pótalkatrész olcsó...

2016. jan. 22. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:

3-asvagyok.

Először válassz párat, amelyek tetszenek, aztán keress speckó fórumokat(ahol tulajok vannak!!), és ott érdeklődj.

Ilyen helyeken, mint ez, mindenki a sajátját ajánlja, meg sok a berögzött hülyeség(japánhoz drága alkatrész, szar francia, stb).

Aztán ha sikerül egy típust kiválasztanod, akkor feküdj rá, nézz meg többet is, és azt válaszd, amelyik a legjobb állapotban van(évjárat nem érdekes, a km sem döntő, de azért ne legyen benn 3-400.000 km.

2016. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mazda 323 BJ a legutolsó (2003-2002) én is ilyet vezetek és minden egyezik amit írtál, csak nem vagyok kezdő vezető. Meg a kis fogyasztás az viszonylagos, sportos a váltója, városban annyira azért nem kicsi...
2016. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is BJ van, 1,5-ös. Egy francia 1,4-es megeszi reggelire, és 1-1,5 literrel kevesebbet eszik. Jó kis kocsi amúgy, megbízható.
2016. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg olvasgasd a Totalcar oldalát.
2016. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es inkább egy megbízható kocsim legyen ami kicsit többet fogyaszt, mint a szerelésre költsem el azt a pénzt és pont akkor ne tudjak elmenni vele valahová amikor nagyon kell :D

Anyám már sokszor mondta cseréljem el a Mazdámat az ő Chevroléjukra hát sosem adnám oda, ők már volt, hogy nem tudtak elutazni azzal 60km-el arrébb, pedig fiatalabb kocsi mint a BJ-s Mazdám :D

2016. jan. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szép a mazda, de nagyon kis kocsinak nem mondanám. Testvéremnek is az van, és 160 centi alattiként nem poén vezetni.


Ami laikusként tetszene az a legújabb Nissan Micra, de annyit sokallok érte.

2016. jan. 24. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!