Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lesz drága hogy...

Mennyire lesz drága hogy házilag próbáltam olajat cserélni?

Figyelt kérdés
Szóval a barátomnak már meg volt az olajcsere a kocsiban, neki álltunk az enyémet is ám az alján a csavart elnyaltuk szóval csak úgy forog a csavarban a kulcs, (nem a menet) Itt be is fejeztük. Hétfőn el kell mennem szervízbe, ott meg tudják majd oldani és kicserélni a csavart komolyabb leszidás nélkül is?
2016. jan. 23. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megoldják azt neked, de miért tartasz tőle hogy leszidnak? Butus..
2016. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kűlső kűlcsnyílású, vagy belső? Ha kűlső, nincs gond, leszedik fogóval, ha belső, akkor szidni fogják aki ezt tette. Te pedig azt mondod, h nem tudod ki lehetett. :)

Csak koszold össze a csavar fejét, mert látszani fog h friss az elnyalás. :)

2016. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel ki lehet azt a csavart szedni,komolyabb szerszámmal.Legrosszabb esetben rá kell hegeszteni egy nagyobb anyát.Ha imbuszos,ott nehezebb kiszedni,de nem lehetetlen!

Leszidás??? Ki,és miért....ez csak vicc,gondolom :-)

2016. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vicc persze. Hát nem az imbusz hanem az a torx kulcs. Hát majd meg oldják, össze koszolom 'osztjóvan
2016. jan. 23. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Megoldják simán. Nekem régebben a kerékőrt fejét nyírták el a gumisnál és megmondták, hogy nem tudják leszedni. Utána elvittem egy olyan szervizbe, ahol úgy hirdették magukat hogy mindenfajta kerékőrt le tudnak szedni. Aha. Két órát szenvedtek vele. Kívülről ráfogni univerzális leszedővel nem lehetett, mert ez ellen védett, elforgó fejú típus volt. Lefúrni nem tudták, mert fúrásvédett keményített volt a feje. Meg is mondták szó szerint, hogy ne haragudjak, nekik eddig tartott a tudományuk nem tudják leszedni, keressek egy jó lakatost, aki ráhegeszt a csavar fejére, persze a felnit utána lehet újrafényezni mert le fog égni a lakk.

Na ezek után tettem még egy kísérletet: márkaszerviz, ismerős szerelő. De ekkor már az se érdekelt ha flexxel levágják a 17"-os gyári alufelnit gumistól. Végül valami spéci ipari fúróval fél napi folyamatos munkával tudták lefúrni. Úgyhogy megoldották ezt is.


A leszidástól pedig ne félj! Nem szívességből szedik le, hanem fizetsz érte. Örülhetnek, hogy legalább csináltál nekik egy kis munkát. :) Ha leszidnak, hogy milyen balf... vagy, stb, nyilván legközelebb nem mész hozzájuk és ezt ők is tudják szerintem. Ez van, ez a helyzet, ezt kell megoldaniuk.

2016. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ide! Odaviszel nekik egy problémát amiért fizetsz nekik hogy megoldják. Mégis milyen erkölcsi alapjuk lehetne, hogy leszidjanak? Hacsak valamilyen részletet nem mondtál el nekünk, pl hogy nem az a tiéd az autó hanem apádé, stb. Egyébként meg ne csinálj vele semmit, hagyd úgy mondd nekik hogy elkúrtad, kész. Sokkal szánalmasabb ha próbálod eltüntetni a félresikerült szerelés nyomait, meg hárítani hogy nem tudod ki volt.
2016. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!