Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lesz baja a fejegységnek?

Nem lesz baja a fejegységnek?

Figyelt kérdés

Az autómba kivan szedve a zene. Szeretnék venni 1 pár komponens 2 utast, Hertz DSK 165-t néztem ki. Jelenleg nincs pénzem fejegységre de van egy régi sony kazettás fejegység ami 4x35w-ot tud.. kazetta adapterem is van. Az lenne a kérdésem hogy ezek a hangszórók nem teszik tönkre ezt a fejegységet mert kb 2x többet tudnak mint amennyit a fejegység... Később lesz új fejegység erősítővel (amin menne a hangszóró) meg egy aktív láda is.

választ köszi előre is.


2016. jan. 23. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem leírni h az autóba megvan csinálva minden ( szigetelés , stb) kábeleket is bent hagyták.
2016. jan. 23. 20:46
 2/7 dirtboy ***** válasza:

semmit nem tudnak.

a hangszóró passzív alkatrész akár egy villanykorte.

a villany korte sem világít magától hiába van ráírva hogy 100W.

a hangszórón szereplő Watt szám terhelhetőség,tehát annyit adhatsz neki,de nem jelenti azt hogy annyit is kell.

egyébként az új fejegység sem fog tudni 4x15-20Wnál többet.nem kell bedőlni a 4x50-es dumának.

10A a biztosítékuk és kb 50-60% a hatásfokuk.

2016. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a fejegység nem fog tönkremenni , amíg nincs erősítő ?
2016. jan. 23. 20:50
 4/7 dirtboy ***** válasza:
ha nem illeszted alul akkor nincs oka rá hogy tönkre menjen.
2016. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak pár srác mondogatta hogy majd lefog égni a fejegységem amíg nem veszek erősítőt a hangszórókhoz stb stb , azért kérdeztem..

szerintem nem egy nagy durranás ez a hangszóró , gondolom egy kezdő szint..

2016. jan. 23. 20:53
 6/7 dirtboy ***** válasza:

azokkal inkább ne beszélj ilyen témában mert semmit nem tudnak róla.


igen,a dsk belépő szintű komponens szett,a magasát okosan kell elhelyezni mert kicsit bántó is tud lenni a hangja.

amúgy jó kis érzékeny,fejről hajtásra szoktam ajánlani,ettől jobb volt az Audio systemnek az mx 165-ose de az már kivonult,most gladen audio van és új paletta ami váltotta őket de ami az mx helyett van az már kevésbé érzékeny,de ha van erő akkor ez nem gond.

2016. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi hogy segítettél. :)
2016. jan. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!