Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa B mi lehet a baja?

Oliver38 kérdése:

Opel Corsa B mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A fent emlitett autó egy 1995-ös 1.4-es opel corsa b, az a bajunk vele hogy amikor inditani próbáltuk nem indult,csak az indítómotor forgatta a motort, szikrát megnéztük van mind a négy gyujtógyertyánál, aztán másnap megint próbáltuk beinditani akkor sikerült de nem szokványos ,ingadozó alapjáratu volt és olyan mint ha le akart volna fulladni, 30 másodpercig járattuk aztán leállitottuk, azidő alatt észrevettük hogy kékes füst jön a kipufogóbol illetve olaj csepeg belölle, azt még érdemes tudni hogy a katalizátor a kocsiban rossz.

2016. jan. 24. 17:43
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leirni,hogy az autó alatt a garázsban mindig keletkezik friss olajfolt(de ugytudom ez corsa-b tipushiba),de olajat,olajszűrőt,olajleresztőcsavar tömitést cseréltünk,(az elött is fennált az olajfolyás,de nem sok csak pár csepp naponta)
2016. jan. 24. 17:46
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem senki se fogja tudni megmondani mi baja. En is probaltam rajonni magamtol hogy mi a kocsim baja, de csak idopazarlas volt meg penzkidobas (mert vettem hozza muszereket is, meg kicsereltem a JO alkatreszt ujra). Szoval bizd egy szakira :)
2016. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ, régen ezt tettük mi is csak többször becsaptak minket.
2016. jan. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!