Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf 5 1.6FSI...

Volkswagen Golf 5 1.6FSI velemenyek? 2005

Figyelt kérdés
Kineztem egyet, 4800euro, teli nyari abroncsok,2005os, 110.000realis km van benne. Jol nez ki kepeken, mit gondoltok, megeri megnezetni? magarol az FSI-rol mit erdemes tudni? Szervizigenyes auto?
2015. dec. 3. 18:02
 1/3 anonim válasza:

Pozitív:Masszív karosszéria, jó helykínálat, igényes futómű, magas presztízs, jó értéktartás.

Negatív:A leggyakoribb 1,4-es1,6-os motor gyenge és sokat fogyaszt,Drága szerviz.

2015. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 gratulálok az autonavigátor.hu oldalról tökéletesen tudsz másolni.


Az FSI vel a kokszolódás a legnagyobb baj. Sokat ne várj attól a 116lovas szívó motortól mindenhol gyenge és sokat eszik, de városi felhasználásra tökéletes.

2015. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
haverral egyszerre vettünk új autót szalonban, én Fiat Stilo-t vettem, 1.6-os motorral, ő VW Golf V-öt szintén 1.6 motorral. Én még a Stilo-ra alig költöttem, neki a Golf már több 1 millióba van eddig, pedig az én autómban 46 000 km-el több van. Kuplung szerkezet már a harmadik van benne, én 176 000 km-él cseréltettem tárcsát, gyári üzemanyagszivattyút tavaly cseréltettem ki, neki a negyedik van benne, de ez csak két dolgo amit most megemlítettem. Nem akarom fényezni a Fiat-ot és szidni a VW-t mert kinek mi tetszik és mi a jó, de valami oka van a dolgoknak.
2015. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!