Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia 1.9 SDI-m van.5.5...

Skoda Fabia 1.9 SDI-m van.5.5 litert fogyaszt 100km-en. Ez jó értéknek számít?

Figyelt kérdés
Akinek ugyanezzel a motorral szerelt autója van leírná ide a tapasztalataid fogyasztás szempontjából? Csak kíváncsi lennék

2016. jan. 25. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Városban jó, egyébként levihető 5 liter alá is.
2016. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak csak városban használod akkor elfogadható érték. Országúton viszont sok, nekem 4-4.5 a fogyasztás.
2016. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ebben volt városi használat is és rövid távon is elég sokszor mentem vele és még sokat járattam üresben is indulás előtt
2016. jan. 25. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Elindulás előtt járatni szerintem nem sok értelme van csak üzemanyag pocséklás. A dízel alapjáraton, terhelés nélkül úgy se fog melegedni.
2016. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így okés az 5,5, amúgy nyáron hosszabb úton le kell menjen 4 literre, ha nem padlózod.
2016. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz én sokat használom városban és országúton, pályán szeretem nyomni neki. Vagy még így is kevesebbet kéne ennie?
2016. febr. 2. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!