Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja van mindenkinek a...

TheAdam531 kérdése:

Mi baja van mindenkinek a Hondákkal?

Figyelt kérdés
Hozzá nem értőként egyszerűen nem fogom fel ép ésszel hogy miért rühelli mindenki a hondákat, mivel mondom hozzá nem értőként maximum annyit tudnék mondani hogy mert nem olyan erős a motorja, vagy többet fogyaszt 10km-en például.. nah Smoke&Charm osok mondjátok figyelek :D

2016. jan. 28. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem a VW-vel van bajom,hanem azokkal a példányokkal,amik füstölnek mint a szar,és igénytelenek. Félre ne értsetek,nem a Volkswagennel van bajom,hanem az ilyen kis taknyos szmókendsárm tulajokkal :) 9-es válaszoló voltam.
2016. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a Hondákkal. Ált. a japán autókkal és a németekkel sem.

Na most már nem mondhatod, hogy mindenkinek baja van velük, mert látod, van akinek nincs baja velük.

2016. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezek még gyerekek, fiatalok, nemrég sereztek jogsit, apuci vesz a seggük alá egy bontó szökevényt, és már ők a janik... Én is voltam fiatal, én is szerettem villogni és villogtam is, viszont nekem volt is mivel, 1990-ben egy 2000 köbcentis turbóbenzines, 165 lóerős összkerékhajtású (elől Torsen) Lancia Delta Integrale nagy szám volt, nem úgy, mint most egy kormos TDI vagy egy üveghangon ordító Civic. Nincs bajom egyik márkával sem, csak az rém hülyén néz ki, ha valaki egy sima alap autóval akar villogni, ami ráadásúl romhalmaz állapotban van. A fentebb nevezett Lancia Delta a mai napig megvan és a mai napig hasít, bár már csak hétvégente veszem elő, vagy ha találkozóra megyek, viszont annyira megszerettem a Delta-t, hogy feleségemnek egy mai, modern Lancia Delta autója van, persze ez már messze nem az a Delta mint az Integrale.
2016. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!