Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja van mindenkinek a...

TheAdam531 kérdése:

Mi baja van mindenkinek a Hondákkal?

Figyelt kérdés
Hozzá nem értőként egyszerűen nem fogom fel ép ésszel hogy miért rühelli mindenki a hondákat, mivel mondom hozzá nem értőként maximum annyit tudnék mondani hogy mert nem olyan erős a motorja, vagy többet fogyaszt 10km-en például.. nah Smoke&Charm osok mondjátok figyelek :D

2016. jan. 28. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

"Smoke&Charm" egy szervezet azoknak akik 300e ft-ba vettek első kocsinak tesco parkolóba vagány 1.9 tdi 90le golfot ,vagy dízel fanoknak.Az RPM verziója a dízelre épül,mind a kettő köszörüli a nyelvét a másikon.

Hondával nincs alapvetően nagy baj,de átlag a civic tipikus tesco parkolóba 1-es fokozatban kihuzatni való kocsi lett,10/7-8 szétvan hajtva ,azon belül,a magyar viszonyok miatt nagyon sok rozsdásodik,mivel nem magyar viszonyokra lett tervezve,de nem rosszabb ,mint a többi.

2016. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az RPM verziója benzinre épül*
2016. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod, mert nem értesz hozzá. Nem vagyok smoke and cham-os, már nem vagyok bmw-s sem csak egy autós. A honda jó. A német autók is jók meg a franciák is. Na jó azok talán mégsem. A lényeg, hogy a Honda tipikus japán cucc, pörgős, sportos érzetet kelt, kevésbé nyomatékos így kis fordulaton nem túlzottan él. A német VW csoportba tartozó autók motorjai rugalmasabbak, az új TDI pedig elsőként tette igazán sportossá a dízelt. Emellett megcsinálták a tiptronic automata váltót is ami - tapasztalatból - az egyik legkirályabb fejlesztés az autós történelemben. Jelenleg egy opelt vezetek, 2.0 136Le, teljesen meg vagyok vele elégedve. Volt japán is, jó volt, pörgős volt mint egy sportmotor de nyomaték híján megfogtak a dombok pl. A Hondával az a legnagyobb baj, ahogyan tuningolni próbálják őket. Röhejes. Sokan az öreg bömbikkel vannak így, nincs mit tenni. Kinek mi tetszik, a másik meg hülye. Ez a felfogás itthon.
2016. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bármily meglepő a szmókendsárm oldal adminjának is a kocsija is honda. http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__734..
2016. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Na igen,persze te nem értesz hozzá...de rögtön jön a szmókendsárm stb.......Köszönjük,hogy feltetted(már amúgy sokadjára)ezt az provokatív kérdést....vérre menő anyázás indulhat ..3,2,1!
2016. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Namost. Van egy Hondás gyerek a suliba aki télen farolva áll be a Civikkel a parkolóba, ordít a kocsiból a nó roksza áj meg a cigányzene meg ott a nagy kályhacső a hátulján.

És tudod mit?

LESZAROM.

Mindkét tábor ugyan olyan, csak mások az autóik. Ennyi. Én szépen elvagyok a gyári G Astrával ami egy tucatautó akár csak a Honda Civik vagy a Golf akárhány 1.9 TDI.

2016. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a civic-eseknek köszönhető. Ugye a Civic egy első kerék meghajtású hétköznapi autó. Elég sok műanyaggal és első kerékmeghajtással. Tehát ez nem egy sportkocsi ismérvei. Ennek ellenére mégis versenyautónak hiszi néhány tulaj.

Na de pl. egy S2000-es az már valami vagy egy Honda CBR :).

2016. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Biztos neked is feltűnt, de ez itt nem a facebook és nem a Smoke &Sárm csoport :D


Tételezzem fel, hogy Hondás vagy és provokálni akarsz csak majd ezek után jussak arra a következtetésre, hogy a Hondások buta idióták? :D


Nekem semmi bajom a Hondákkal, egy NSX-et én is elfogadnék :D

2016. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Smoke And Charm= Fogyatékosok gyülekezete. Minél jobban füstöl a régi szar volkswagen annál menőbb. Az a gáz amikor melléd áll,és azt hiszi magáról,hogy menő. Félre értés ne essék,nincs hondám,se volkswagen-em. Egyik táborba se tartozok,egy C320-as mercim van és ennyi. De mikor látom,hogy a Szmókendsárm minden kocsit csak fikáz,és csak a volkswagen a menő ami füstöl...Hát néha kiborul a bili :) Na mindegy maradjon ez a 300 ezer forintos kocsik viadala :D szmókendsárm... Hondák egyébként nem rossz kocsik,akármennyire is fikázzák őket :) Volt Honda Accordom,és teljesen megvoltam vele elégedve anno :)
2016. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked mi a bajod a VW-kel?
2016. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!