Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha közúton való farolást...

Ha közúton való farolást láttok, mi jut eszetekbe először?

Figyelt kérdés

Ma négy osztálytársammal mentem haza, én vezettem.

Az M0-ás-ra hajtottunk fel, előttünk egy nagy régi Ford ment (nem láttam még ilyet, nem tudom mi a típusa)

A lehajtónál ahogy az kanyarodott, nagy gázt nyomott, és keresztbe csúszott, egész sokáig bírta is, több méteren át csúszott lefelé elég magabiztosan.

(aztán a vezető kinyújtotta a bal kezét, majd röviddel ezután nagyon megindult a fara, szóval látszólag gyorsan, két kézzel markolta a kormányt és visszaszedte.)


Számomra rossz volt nézni is, előtte is, mögötte is autók, a szalagkorlát meg a fű is olyan közel, a csikorgó gumik meg kifejezetten ijesztően hatottak.


Viszont az utasaimnak nagyon tetszett, még a lányoknak is.

Furcsa...én ezt nem merném megcsinálni közúton, nem is fogom soha, bárki bármit mond.

De számomra ez inkább primitív, mint sem menő.

Nem azért mondom, mert én nem tudnám megcsinálni (főleg nem első kerekes autóval), de tényleg...miért olyan vagány dolog ez?


2016. febr. 11. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Közúti veszélyeztetés.
2016. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
aki nem képes normálisan közlekedni ne vezessen.Bármi baj is lehet belőle
2016. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Miért gondolod, hoyg vagányságból csinálta?
2016. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dühítenek az ilyen se ggfejek, hogy veszélyeztetik a normálisan közlekedőket.
2016. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
43%

Nem akarom védeni a sofőrt mert így látatlanban nem lehet megítélni a szitut.


Viszont pl egy hátsókerekes autónál némi tudással nagyon látványos dolgokat lehet művelni, ami egy elsőkerekes autóhoz szokott sofőrnek esetleg atyaúristen látvány.


Ráadásul úgy, hogy amúgy a manőver relatíve biztonságos.


Szóval, az, hogy ez most menő volt vagy sem, azt csak ti tudjátok.


Abban igazat adok a többieknek, hogy alapvetően ha mások is vannak belátható távon belül és ez semmi másra nem szolgál csak vagizásra vagy erődemonstrációra akkor ez közúti veszélyeztetés.

2016. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Beviz Elek ***** válasza:
30%

Az jut eszembe hogy jól néz ki. Nem kell annyira bepánikolni miatta, nem lett senoinek semmi baja. Ha elnézi a rajzot, akkor felkenődik a szalagkorlátra, ha esetleg lassítanának előtte, akkor legrosszabb esrtben is csak megnyomja a lökösét, a biztosító fizet, azt pedig garantálom hogy senkinek nem lesz baja egy 40 kanyarban való koccanástól.

Te mögötte mész, fekveszed a biztonságos követési távot és csodálhatod a füstölő kerekekkel kilinccsel előre haladó autót.

2016. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
De ha a kérdező csinálta volna akkor 20 év magánzárka, a jogsit megsemmisíteni, vezetéstől örökre eltiltani, ólmot önteni a fülébe és megvakítani hogy autót még véletlen se érzékeljen többet.
2016. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 petizacc ***** válasza:
59%
Ezt nem vagánykodásból csinálja, hanem azért mert ki*aszottul jó érzés!
2016. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindössze annyi, hogy ne a forgalomba akarjon megint feltűnősködni egy újabb hü**e. Ha jó érzés is, menjen olyan helyre ahol nincs más közlekedő, ott akár árokba is mehet, saját gondja. Elég ha egyszer csinál valamit rosszul, máris egy vétlen közlekedő is bánhatja...
2016. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

21:52

"azt pedig garantálom hogy senkinek nem lesz baja egy 40 kanyarban való koccanástól. "


Haver! Mielőtt hülyeségeket írsz, legalább olvasd el a kérdést!!

Az M0-áson történt, ahol nem 40-nel, hanem 140-nel mennek az autók!!!

2016. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!