Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha közúton való farolást...

Ha közúton való farolást láttok, mi jut eszetekbe először?

Figyelt kérdés

Ma négy osztálytársammal mentem haza, én vezettem.

Az M0-ás-ra hajtottunk fel, előttünk egy nagy régi Ford ment (nem láttam még ilyet, nem tudom mi a típusa)

A lehajtónál ahogy az kanyarodott, nagy gázt nyomott, és keresztbe csúszott, egész sokáig bírta is, több méteren át csúszott lefelé elég magabiztosan.

(aztán a vezető kinyújtotta a bal kezét, majd röviddel ezután nagyon megindult a fara, szóval látszólag gyorsan, két kézzel markolta a kormányt és visszaszedte.)


Számomra rossz volt nézni is, előtte is, mögötte is autók, a szalagkorlát meg a fű is olyan közel, a csikorgó gumik meg kifejezetten ijesztően hatottak.


Viszont az utasaimnak nagyon tetszett, még a lányoknak is.

Furcsa...én ezt nem merném megcsinálni közúton, nem is fogom soha, bárki bármit mond.

De számomra ez inkább primitív, mint sem menő.

Nem azért mondom, mert én nem tudnám megcsinálni (főleg nem első kerekes autóval), de tényleg...miért olyan vagány dolog ez?


2016. febr. 11. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

"A lehajtónál ahogy az kanyarodott, nagy gázt nyomott, és keresztbe csúszott"

Nem valószínű, hogy 140-el kanyarodott...

2016. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Én ilyenkor abban reménykedem, hogy ha Menő Jóskának mégsem adja ki a májerkodás, nem én fogom a féktáv végét jelölni. Mellette pedig sajnálom szegény ürgét, hogy a veretős ótó megtankolása elvitte az összes spórolt pénzét, így már nem maradt egy fillérje sem pályanapra, ahol sokkal nyugodtabban és szebben előadhatná, mennyire nagyon ügyes.
2016. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
13%

Esős idoben egy eros rwd váratlanul is megindulhat, nekem is volt ilyen. 200-300-400Nm hátul az nem keves.


Nem ertem hova a sírás mikor van követési távolság.

2016. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Beviz Elek ***** válasza:
67%

Az a sírás oka, hogy ha valaki valami komolyabbat tud de én azt nem tudom megcsinálni, akkor az egy életveszélyes dolog. Ha esetleg egy utazásra kerülne a sor és választhatnék egy ilyen sofőr és az anyósom között, akkor a farolgatós srácot választanám, az anyós hiába nem driftel, hiába maximum 80nal megy, de izzadok mellette és imádkozom hogy élve hazaérjek.



Természetesen ha az ember a határokat feszegeti, akkor előfordul hogy megtörténik a baj, aláírom hogy veszélyesebb egy normálisan közlekedőnél. Viszont az ördögöt sem kell a falra festeni, egy autópálya/út fel-lehajtójában nem lesz halálos baleset egy ilyenből, rossz esetben is csak röhögtök ha lepuszilja a korlátot, legrossszabb esetben pedig újra kell fényezni a lököödet (mert nem tartottál féktávot).


Lehet primitív, de rengeteg ember szereti az primitív dolgokat. Az ilyen videóknak komoly nézettségük van a neten.

2016. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!